2737
2734

یه زمانی یه دلخوشی میکردم خونه خریدیم فلان چیز رو خریدیم بعد میدیدم زود جنبیدیم اگه نمیخریدیم میموندیم  با خودم خوشحال میشدم  از خدا تشکر میکردم ,انرژی میگرفتم برا ادامه ,الان هیچ چی خوشحالم نمیکنه فقط به خاطر بچه هام ادامه میدم همین افسردگی دارم?

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نه سن ات میره بالاتر دیگه با همچین چیزایی حال نمیکنی

منم همینم

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
من چون مادرم خیلی پیر شده و داغون حاضرم برگردم دوباره دعوام کنه بهم گیر بده ولی سالم و جوون باشه

مامان بابای منم پیر شدن خودمم کلی موهام سفید شدن ولی انرژی برگشت رو ندارم خیلی مسیر سختی اومدم اگه برگردم شاید دیگه نتونم به اینجا که هستم برسم 

2740
منم مسیرم خیلی سخت بوده ولی مسلما اشتباهاتمو درست میکنم

کلی برا کنکور خوندم رتبه ٣ رقمی از پزشکی موندم رفتم دبیری کلی برا گزینش سختی کشیدم خیلی گیر میدادن تا استخدام رسمی شدم بعدشم برا ازدواج استرس و فشار مالی اوایل دوتا زایمان دلهره هاش, الانم همسرم شهر دیگه خودم هم مرد هستم هم زن دیگه توانی نمونده برام برا تکرار اینها

کلی برا کنکور خوندم رتبه ٣ رقمی از پزشکی موندم رفتم دبیری کلی برا گزینش سختی کشیدم خیلی گیر میدادن ت ...

ایولا داری 

به خودت افتخار کن

سختی برای بیشتر آدما هست

حتما آیندت عالی میشه

اینجوری به زندگی نگاه نکن

منم خیلی اذیت شدم

الانم پشیمونم خیلی کارا نکردم و بیکار نشستم خونه

ایولا داری  به خودت افتخار کن سختی برای بیشتر آدما هست حتما آیندت عالی میشه اینجوری به زندگ ...

قربونت , انشالاه تو هم به موقعیتی که میخوای برسی ولی مهم حال دله باور کن نه چیزی که از بیرون دیده میشه 

برای خیلی ها سخت گذشته  اما به چیزی هم نرسیدن  شکر خدا شما حداقل چیزهای که خواستی داری و ...

درسته به نسبت زحمتم منم به چیزی نرسیدم با یکی دو سوال بهتر تو کنکور الان دکتر بودم نه معلم , ولی خب همینم شکر داره درسته

2706