2737
2739
بسم الله الرحمن الرحیم  این دیگه چه ویروسی  هست توضیح بده ببینیم مبتلا هستیم یا نه

والا منم نمیدونستم تااینکه مبتلا شدم اولش گلودردو بدن درده فکرمیکنی سرماخوردگیه 

پیش دکترم رفتم مثل اینکه فهمید یا نه رو نمیدونم فقط یه داروی عفونت نوشت گفت دوسه روز دیگه خوب میشی الان چهارمین روزه گلودردم خوب شده ولی تمام دست و کف پام جوش داره میزنه تبدیل به تاول میشه تازه سرچ کردم بعد یه مدت ممکنه ناخنامم بیفته البته تاجایی که سرچ کردم نوشته این ویروس بیشتر در کودکانه در بزرگسال کم اتفاق میفته ولی من ازونجایی که بدشانسم گرفتمش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
والا منم نمیدونستم تااینکه مبتلا شدم اولش گلودردو بدن درده فکرمیکنی سرماخوردگیه  پیش دکترم رفت ...

عزیزم برا هرچیزی سرچ نکن نت همه چیز را بزرگ میکنه

اگه دونه ها در همه بدنت داره پخش میشه و حالت تاول آبکی هست ابله مرغون هست

اگه حالت دونه ریز قرمز کنار هم هست حساسیت به دارو یا مواد غذایی هست

اگه بصورت قرمزی موست هست کهیر هست

والا منم نمیدونستم تااینکه مبتلا شدم اولش گلودردو بدن درده فکرمیکنی سرماخوردگیه  پیش دکترم رفت ...

من خواهرم گرفت اصلا بیماری ترسناکی نسیت زودی خوب میشی

خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است...💔
2738

سلام .وقت بخیر.دخترای من متاسفانه دو سال میش این بیماری رو گرفتن.من که بهش میگفتم درد بی درمون چون حقیقتا درمانی نداره.یه سری دونه قرمز مزاحم کف دست و دختر من پوشک میشد اون موقع توی ناحیه باسنش پر شده بود از این دونه های شبیه به تاول.واقعا کلافه کننده بود.

زبون بسته ها توی گلوشون بود و هیچی هیچی نمیتونستن بخورن.آب هم به سختی.ناخن هم بله ناخن هاشون افتادن.