2737
2734

من دوساله ازدواج کردم یه بار سقط شد بعدش فهمیدم تنبلی تخمدان دارم بعدشم بخاطر شرایط مالی شوهرم مخالفه فعلا 

حالا هروقت برم خونه مادرشوهرم یا زنگ ک میزنه همین حرفو تکرار میکنه میگه بچه بیارین شوهرت برات هوو میاره اگر بچه دار نشی یا میگه زنی ک بچه نداشته باشه ارزشش از سگ کمتره😐 

نمی‌دونم چی بگم بش فقط اعصابم خورد میشه 

فقط میگم پسرت مخالفه بعد میگه پسرم غلط کرده بعداً میزنه زیرش ک چرا بچه دار نمیشی  

میشه برا خونه دار🏡شدنم صلوات بفرسی دمت گرم رفیق❤️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738

بیخیالش باش از کسی که همچین حرفی میزنه توقع چی داری و کاش اینجا نمیگفتی ممکنه دل خیلیا بشکنه میدونم ربط نداره و خواستی درد دل کنی اما اونی که نداره ممکنه قلبش ترک بخوره

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید

باور کن من بچه دارم و پشیمونم میگم کاش  هیچوقت بچه بیگناه رو وارد این دنیای کثیف نمیکردم خودمم دارم اذیت میشم واقعا بچه داشتن سخته باور کن به اونایی که بچه ندارن حسودیم میشه که چقدر عاقلن . بزرگترین اشتباه زندگیم بچه دارشدن بود بچه خیلی دردسر داره تابزرگ بشه وقتی هم بزرگ بشه هزار جور دردسر دیگه داره. کاش عقلم کار میکرد بچه باعث میشه کمتر به خودم برسم. رابطه زن و شوهر بعد بچه دار شدن سرد میشه و راحت نمیتونی هرکاری دوست داری بکنی مثلا یه تفریح و گردش رفتن سخت میشه بچه میره مدرسه درس و مشقاش دیوانت میکنه 

بیخیالش باش از کسی که همچین حرفی میزنه توقع چی داری و کاش اینجا نمیگفتی ممکنه دل خیلیا بشکنه میدونم ...

خودمم دلم خیلی می‌شکنه هربار ک میگ 

لااقل بقیه از غریبه میشنون

میشه برا خونه دار🏡شدنم صلوات بفرسی دمت گرم رفیق❤️
2706