2733
2739
عنوان

درد زایمان توروخدا کمکم کنید کسی پیشم نیس تنهام 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2566 بازدید | 125 پست
از دست تو دختر من جای تو زاییدم تو هنوز نزاییدی😅 چه دل و جراتی داری برگشتی خونه من از لحظه ی اول م ...

نمی‌دونم والا چون حتما دردا شدید نبوده بنظرت از پنج سانت ب بعد خیلی سخته من اصن تحمل درد اینا ندارم شدت انقباض ها بیشتر میشه ؟ کاری ب مدت و نزدیک شدنشون ندارم منظورم شدتشونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیی وایی منم مثل شما بودم از صب انقباض ساعتای شش بعدظهر درد داشتم گفتن دو هستی  تا سه صب بعد ...

جدی وای من از موقع آمدم ی سره راه میرم 😶 تازه بهم گفته اسکات هم بزن اما من نمیتونم 

2728
جدی وای من از موقع آمدم ی سره راه میرم 😶 تازه بهم گفته اسکات هم بزن اما من نمیتونم 

من سه بار راه بیمارستان و رفتم و اومدن خخ

یه شیفت خانومه گفت زیاد راه برو ک سر بچت هنوپایین نیومده

شیفت بعدی ک شد بهم گفت خودتو خسته نکن وقت موقعش ک بشه خودش میاد پایین

من دیگه راه میرفتم ن ک خودمو خسته کنم تا ساعت یازده شب مثلا دراز کشیدم ک بخوابم 

مگه میشد تا چشام میخواس بره خواب دردا میومد خخ تا سه بعد رفتم بیمارستان دیگه روی تخت و دستگاه وصل فقط پهلو ب پهلو میشدم

2738
نمی‌دونم والا چون حتما دردا شدید نبوده بنظرت از پنج سانت ب بعد خیلی سخته من اصن تحمل درد اینا ندارم ...

اگر آمپول فشار نزنی فکر نکنم

اون دردش خیلی بیشتره

با دل پاکت یه صلوات مهمونم کن تا حاجتم روا بشه        واسه سلامتی بابام دعا کنید😭
2706