2737
2739

بچه ها بالاخره اردیبهشت شدو بارون زدوو باران نیسان

بارونی ک میزنه تواین ماه میگن خیلی حاحت میده حتما جمع کنین یسری دعاهس روش بخونین حتما حاجت روامیشین من پارسال حاحت گرفتم ولی موندگار نبود😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چی خوندید؟

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
2738

با این آلودگی هوا بعید می‌دونم تو این آب چرکی که جمع میشه شفا باشه .البته بسته به شهرشم داره

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
سلام عزیزم  چی خوندی حاجت گرفتی؟؟؟

سلام  عزیزم چندتا سوره و ذکر هس تواینترنت بزن باید هرکدومو۷۰باربخونی من پارسال باامید خوندم ۵ساعت طول کشید بعد۴سال شوهرم راضی شد و باردارشدم دوماه بعدش ولی سقط شد حالا زندگیم داغونه میخام دوباره بخونم ب امید خدا

سلام  عزیزم چندتا سوره و ذکر هس تواینترنت بزن باید هرکدومو۷۰باربخونی من پارسال باامید خوندم ۵سا ...

عزیز دلم الهی که خدا بهترینها رو برات رقم بزنه اونجوری که حتی تصورشو نمیکنی🥲💚

گفت ای موسی ز من می‌جو پناه/با دهانی که نکردی تو گناه/گفت موسی من ندارم آن دهان/گفت ما را از دهان غیر خوان. ماشاءالله لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ. ممنونم که این ذکرو برای حاجت روا شدنم خوندی🙏💚
با این آلودگی هوا بعید می‌دونم تو این آب چرکی که جمع میشه شفا باشه .البته بسته به شهرشم داره

بزار یکم بباره بعد جمع کن... والا ما اینهمه چیزای مضرمیخوریم نمیگیم ضرر داره با یه قلوپ اب چیزیمون نمیشه. ماشمالیم

2706