2737
2739
عنوان

ازدواج منطقیه؟پسر هستم

2688 بازدید | 168 پست

صبحتون به خیر

به نظرتون شرایط من برا ازدواج  اوکی هست؟

چون یه بنده خدایی مورد نظرم هست

اما میترسم از بعدش...که گرونی اذیتم کنه 

تو کل زندگیم یه ماشین موتور دارم که نهایت ۵۵۰ باشه

حدود ۱۵۰  طلب دارم ک طلای اب شده میخوام بخرم

ماهی ۹ تومنم قسط میدم...

چون پشتوانه ندارم کل زندگیم با زحمت خودم بوده...

الان منطق میگه ازدواج نباید بکنم

عملا منطق میگه ازدواج غیر ممکنه

فقط و فقط به خاطر اجاره خونه میترسم

از ی طرفم مسکن ملی ثبت نام کردم

از یه طرف انسان به همدم نیاز داره

پارتنر تا کی؟تهش پوچه و وقت تلف کنی

آدم باید به پایداری فک کنه و متاهلی

۲۶ سالمه

درامدم ۲۳_۲۴

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ماهی ۹ تومن وام میدی پس ۱۵ از حقوقت میمونه

به نظرم میشه یه زندگی ساده رو شروع کنی

پر دردم ولی با خودم میجنگم💔پر زخمم ولی زخمهام رو خودم میبندم🖤پر بغضم ولی پنهون میکنم میخندم😔
2738

نه اصلأ

این شرایط شما برای یه زندگی مجردی خوبه

بعدشم پسرای زیر سی سال الان اهل زندگی نیستن نگید همه مثل هم نیستن اتفاقا همشون همینن

تازه بعدشم بعد از ازدواج معجزه ای رخ نمی‌ده الان تنهایی میشینید دودوتا چهارتا میکنید که چطوری خرج کنید که تا سرماه کم نیارید اون موقع هم دوتایی باهم میشینید همین فکرو میکنید

بابام یه چیز خیلی خوبی بهم گفت آویزه گوشم شد ، من یکی رو دوس داشتم حقیقت چیزی نداشت اومدن خواستگاری بابام ردش کرد بدون اینکه به من توجه کنه ، روز بعدش دید من ناراحتم دستمو گرفت برد تو ماشین گفت دو روز گشنگی بکشی عشق و عاشقی که هیچ دین و ایمانت هم یادت میره ، گفت نه تنها تو بلکه اون پسر هم باید اونقدری وجدان داشته باشه که وقتی میدونه به اندازه کافی پول نداره نره سمت کسی 

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
2706