2752
2734
اره این از آشپزی های خارجی باب شد، یعنی نمک اوناهم خوب نیست؟

آشپزا که نصف کاراشون بخاطر تبلیغ یه کالا یا یه خوراکیه.

یه چیزی باب میشه بعد صدها نفر سواستفاده میکنن و انواع غیر مرغوبشو وارد بازارا میکنن

اصلا شما فکر کن دریای ما با دریای اونا یکیه؟

کاربری دست یه نفره. من مسئول تمام حرفایی که میزنم هستم✋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی تصفیه میشه؟

نیا کان و اجداد ما عمری از همین نمک خوردن و به توان جسمی بالا و قدرت شهره بودن و تن سالمی داشتن

البته منظورم نمک منطقه خودمونه بهش اطمینان داریم 

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
چقدر خوب مک خیلی مهمه چوسان قدیم ببینین همون جومونگ جنگ بر سر نمک بود

اره واقعا مصرفش خوبه🌈

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2731
آشپزا که نصف کاراشون بخاطر تبلیغ یه کالا یا یه خوراکیه. یه چیزی باب میشه بعد صدها نفر سواستفاده ...

🙄

حالا من موندم چیکار کنم، اخیرا یه بسته نمک دریاچه گرفتم نم داره. دیشب وزارت بهداشت اعلام کرده که اصلا نمک دریا نخورید حالا منم دوباره شک افتاده بجونم

یه بسته نمک دریاچه گرفتم نم داره 

من قبلا یه بسته نمک دریا داشتم سفت و سخت شده بود روش توضیح داده بود که چرا اینطوری میشه بخاطر یه ماده بسیار مفید که موقع تصفیه اونو از بین میبرن و بی خاصیتش میکنن 

برای خیلی سال پیشه نمیدونم کجا گذاشتمش 

نمک یددار کلی مراحل میگذرونه و همه خواصی که نمک تو محیط رو داره رو ازش میگیرن واسه همینه باعث بیماری فشار خون و تیروئید و ... میشه

نمک واقعی اگه بد بود نمیگفتن قبل و بعد غذا بخورین

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
🙄 حالا من موندم چیکار کنم، اخیرا یه بسته نمک دریاچه گرفتم نم داره. دیشب وزارت بهداشت اعلام کرده که ...

وزارت بهداشت هر چی گفت برعکسشو انجام بده

نشنیدی میگن وزارت خونخوار جهانی !! تو کرونا چقدر گفت الکل بزنین و فلان قرص رو بخورین و باعث شد اکثرا مردم بیچاره مریض بشن

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
من قبلا یه بسته نمک دریا داشتم سفت و سخت شده بود روش توضیح داده بود که چرا اینطوری میشه بخاطر یه ماد ...

اره این نمکهای ید دارهم مثل شکر سفیده که هزار جور بلا سرش میارن. منکه موندم چه کنم

نمک ارومیه خوبه؟

نمیدونم عزیزم باید از مردم خودشون بپرسید

اینکه ندونی چی استفاده کنی خیلی سخته 

ببین قدیما چیکار میکردن همونو انجام بده 

وزارت بهداشت رو ولش کن اینها مردم ر به چشم کالا میبینن هر چی بیمار بیشتر فروش دارو بیشتر و موش آزمایشگاهی بیشتر

نمیدونم عزیزم باید از مردم خودشون بپرسید

نمک ارومیه خوبه بشرطی که اصل باشه 

دیگه من از بو میتونم تشخیص بدم نمک چطوره 

😂😂

2706