2737
2739
عنوان

عفونت همسرم،کمک

436 بازدید | 14 پست

بچها من عفونت شدید دارم ولی موقع هایی همسرم که می‌ره سرکار تا یه هفته نمیاد خونه خودمو یه جورایی درمان میکنم ینی عفونتم یکم بهتر میشه ولی همینطور که همسرم میاد باهم رابطه برقرار میکنیم باز من عفونتم شدید تر میشه 

به نظرتون این عفونتم از همسرمه؟

و اینکه روش درمانش چجوریه؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نه از شماست

چون گاهی برا ریشه کن کردن عفونت تا ۴۰ روز باید درمان رو ادامه بدی

معمولا عفونت قارچی با یه هفته درمان نمیشه

همسرتون هم که باید خیلی نظافت رو رعایت کنن

پر دردم ولی با خودم میجنگم💔پر زخمم ولی زخمهام رو خودم میبندم🖤پر بغضم ولی پنهون میکنم میخندم😔
2740
دیگه دارو عمومیش اینه،دکترم بری همینو میده،تشخیص ساختن یا نساختنش از رو ظاهر نیست،

کلا ی دکتر گفت اگه بچه نمیخوای بخور،،اگه کیست ورم رحم میخوای بخور،،،سردر های شدید داره،،،،خواهرم سردرد میگرفت میبردیمش بیمارستان،،تجربه هامو ک خودم و خواهرم و دختر خالم داشتیم گفتم ،،،شاید واستون بدرد بخور باشه،،،،روز خوش

نمیدونم ولی دکتر نمیری درمان نمیشی با رابطه دوباره عودمیکنه.تازه همسرت هم الان درکیره باهم برید دکتر ...

من یه بار رفتم بهم شیافو قرص سفیکسیم داد شیافو که استفاده کردم انگار بدتر شد حالم قرصم خورم تاثیری نداشت حتی رابطه هم تا دو هفته برقرار نکردیم

عفونت های زنان انواع مختلف و درمان مختلف دارن. باید برین دکتر زنان. 

وقتی کتاب هست چرا همه چیز رو خودمون تجربه کنیم.‌ دومین اعتقاد: فداکاری نکنیم..ثمره فداکاری انتظارات بیش از حد از طرف مقابل میشه. 🧚‍♀️🧚‍♂️🧚🌷
کلا ی دکتر گفت اگه بچه نمیخوای بخور،،اگه کیست ورم رحم میخوای بخور،،،سردر های شدید داره،،،،خواهرم سرد ...

بله،هر دارویی امکان نساختن داره،من خودم سه سال پیش با لیدوکایین دندون پزشکی،بقدری حالم بد شد که خودشون تماس گرفتن اورژانس،و۳روز بستری بودم

2706