2733
2739
عنوان

مرمری ام دلم میخاد شوهرموووو خفهههه کنم😢😢😢😢++عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 7871 بازدید | 148 پست
تو این سن رشد ماهاشون خیلی زیاده...رو این مدل که کوتاه کرده ..تا یک ماه دیگه خیلی خوب میشه

خدا کنه

تاپیک زدم خشمم خابید😁

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
ای جان 🤣 از قیافه اش مشخصه خیلی شیطونه

کارهای عجیب غریب زیاد میکنه😑

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موهاش بلند بوده مدرسه گیر نمیداد به موهاش؟ پسر منکه بلند باشه گیر میدن برو کوتاه کن حتما

خدایا آنگونه زنده ام بدارکه نشکند دلی از زنده بودنم💚وآنگونه بمیرانم که به وجدنیاید کسی از نبودنم... 
موهاش بلند بوده مدرسه گیر نمیداد به موهاش؟ پسر منکه بلند باشه گیر میدن برو کوتاه کن حتما

نه عزیزم

الان دیگه عین زمانه ما نیس

2728
باورم نمیشه این نظرو داری😰😰 عکسه صفه دو رو ببین اخه

خب ازین بهترنمیشد ارایشگاه دربیاره چون از جلوش خیلی قیچی کرده بود پسرت.

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
چقدر کشید دربیاد؟

دو ماهه اندازه موهاي الان پسرت شده 😣😣😣

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
دو ماهه اندازه موهاي الان پسرت شده 😣😣😣

یاخدا😢

2740

من عاشق مدل موی پایینی ام پسرمو همیشه اونجوری کوتاه میکنم خیلی خنکه مخصوصا واسه تابستون 😍

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2706