2733
2734

دیروز ظهر نی نی رو خابوندم گفتم خودمم یه چرتی بزنم نیم ساعتی خابیدم و بعد گفتم برم سراغه تکالیف پسرم

ازاتاق رفتم بیرون دیدم منو ک دید اینطوری شد😁 مشکوک میزد رفتم جلو دیدم گند زده به موهاش😭 ی تیکه از جلو موهاشو ار ته ته قیچی کرده گفتم این چه کاری بوددد میگه موهام میرفت تو چشام منم کوتاشون کردم😢

گفتم حداقل به خودم میگفتی یا میگفتی باباببره ارایشگاه

گفت نمیخاد خودم بلدم نگا چه مدل شیکی زدم😑😑😑😑

حالا باباشم بی نهااایت رو مو حساسه دائم ارایشگاهه و در حال مدل دادن و ور رفتن با موهاش

از سرکار اومد یعنی تا اومد موهاشو دید و فهمید همون لحظه ورش داشت برد ارایشگاه 

هرچی هم گفتم نبر اگه الان ببری خیلی کوتاه میکنه بزار یکم جلو موهاش بلند شه بعد

ولی گوشش بدهکار نبود😑😑 گف ی کوچولو مرتب کنه میارم

وقتی برگشتن برق از سرم پرید انقدرررر زشتتت شده بچم که نگو

شبیه پسربچه های دهه شصتی شده که موهاشونو از ته میزدن😭😭😭 ی ماه دیگم تولد نی نیه نمیدونم درمیاد تا اون وقت؟

اینم عکس گندی ک خودش زد

اینم گنده باباش😭😭😭😭😭😭😭😭

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

ماشاءالله مژه ها و چشماش 

صد الله و اکبر خدا حفظش کنه 

Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چقدر سخت میگیری

شده دیگه

خیلی هم خوبه

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2738

خدا حفظش کنه 😂❤️ 

خدایا ، گمان میکردم برایت سایه ای بیش نیستم اما حضورت را بارها برایم اثبات کردی .. اشک های مرا دیده و آرزوی دیرینه ام را برآورده ساختی ❤️🧷 ... چرا عاشقت نباشم ؟! 

بامزه شده🌸جلو خودش نگید موهاش خوب نیست

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2706