2733
2734

ادارات بانک که تا یک هست

تو که میترسیدی از تاریکی الان چجوری تنهایی خوابیدی؟ کاش میدونستم آخرین غروبه , شهرمون جنگه خیابونا شلوغه , دستت تو دستم میدوییدیم تو کوچه که ازم گرفتنت با یه گلوله ...🕊️🤍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
تعطيل بشه شامل شركت هاي خصوصي نميشه؟

طبق چیزی که اعلام کردن گفتن نمیتونیم برای بخش خصوصی قانون بنویسیم چون اونا قانون خاص خودشونو دارن و این مورد تعطیلی برای بخش های خدمات رسان اداریه

علت عقب‌ماندگی دین نیست،فهم غلط از دین است.
تعطيل بشه شامل شركت هاي خصوصي نميشه؟

نه احتمالا ضمن اینکه بانک ها هم تعطیل نمیشن پس قطعا بخش خصوصی هم روال عدایشو انجام میده. انگار فقط میخوان خودشون و کارمندای دولت رو تعطیل کنن.

سلام بچه ها ماهی54سابق هستم که متاسفانه کاربریم ترکید. نی نی یار می خواست کاربریم رو برگردونه ولی متاسفانه چون کاربریم قدیمی بود یادم نمی اومد با چه ایمیل یا شماره ای ثبت نام کردم. فوقع ما وقع😌
طبق چیزی که اعلام کردن گفتن نمیتونیم برای بخش خصوصی قانون بنویسیم چون اونا قانون خاص خودشونو دارن و ...

يعني كدوم بخش هاي دولتي؟

مثلا كاركنان شركت اب و فاضلاب يا مثلا شركت مپنا يا ايران خودرو شامل اين قانون ميشن؟

نه احتمالا ضمن اینکه بانک ها هم تعطیل نمیشن پس قطعا بخش خصوصی هم روال عدایشو انجام میده. انگار فقط م ...

يعني كدوم بخش هاي دولتي؟

مثلا كاركنان شركت اب و فاضلاب يا مثلا شركت مپنا يا ايران خودرو شامل اين قانون ميشن؟

يعني كدوم بخش هاي دولتي؟ مثلا كاركنان شركت اب و فاضلاب يا مثلا شركت مپنا يا ايران خودرو شامل اين قا ...

کارمندان ادارات و بانکها شاملش میشه مثل همینا که گفتی چون هر سه تاشون بخش دولتی هستن

علت عقب‌ماندگی دین نیست،فهم غلط از دین است.
بیشتر تا ۳،۴ هم هستن بعضی واحداشون ک تایم بالاتری هم هستن

پنجشنبه ها کلا تا یک و نیم هستن مگه کسایی که خودشون بخوان بمونن

من خودم اداره پرکاری هستم یک و نیم میریم ،شیفت شب داریم که میمونه

تو که میترسیدی از تاریکی الان چجوری تنهایی خوابیدی؟ کاش میدونستم آخرین غروبه , شهرمون جنگه خیابونا شلوغه , دستت تو دستم میدوییدیم تو کوچه که ازم گرفتنت با یه گلوله ...🕊️🤍
2706