2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

دهانه رحم رو نرم میکنه. این کار رو برا چند روز مونده به زایمان طبیعی پیشنهاد میدن. در غ این صورت توصیه نمیشه

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2738

اگه جنینت دختر باشه احتمال بارداری جنین هست یعنی میشه بارداری توی بار داری و بعضی موارد بکارت جنین از دست میره

خدا وکیلی خوش بحالتون

همیشه شاد و خندون باشین

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

اتفاقا ساختار منی برای سلامتی زنها خیلی مفیده و میتونه جذب بشه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
نه خوب بریزه داخل که عب نداره.نمیخای که جلوگیری کنه.به شوهرت حال بده بریزه تو.ضرر نداره

ازکجات در آوردی؟ دیدی نوزادهای که پوست سرشون بعد بدنیا اومدن پوسته میده؟یکی از علت هاش همینه

اگه جنینت دختر باشه احتمال بارداری جنین هست یعنی میشه بارداری توی بار داری و بعضی موارد بکارت جنین ا ...

😳اون حالتی ک شما میگین بارداری های دوقلو هستش ک یک قل داخل دیگری رشد می‌کنه حالا تو سرش ممکنه یا تو شکمش یه اسم به خصوصی هم داره یادم نیس

بچه تو کیسه آب بعد اسپرم چجوری وارد رحم نوزاد و بارور شدنش میشه تخمک اصلا بارور نیس ک بچه تشکیل بده

یکم اطلاعات لطفاً داشته باشید هر چیزیو نشر ندید

درسته این کار خطرناکه و موجب پاره شدن کیسه آب و زایمان زود رس ولی این دیگه واقعا تهش بود

اگه جنینت دختر باشه احتمال بارداری جنین هست یعنی میشه بارداری توی بار داری و بعضی موارد بکارت جنین ا ...

جنین تو کیسه اب ؛؛؛ توی ی جای بسته و محافظت شده

اینو از کجات دراوردی دکتر جاااااان

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . خدایا چنان کن سرانجام کار  تو خشنود باشی و ما رستگار🙂
نه خوب بریزه داخل که عب نداره.نمیخای که جلوگیری کنه.به شوهرت حال بده بریزه تو.ضرر نداره

😂😂🙌🏻

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
2706