2737
2739
عنوان

کاشکی میمردم

216 بازدید | 33 پست

از دست شوهرم خسته ام 

نه طلاق میده نه آدم میشه 

امشبم اولین شبی شد که تو سال جدید از هم داریم جدا می‌خوابیم چون اعتراض کردم چرا بغلم نمیکنی بخوابی فقط وقت های که رابطه بخواد بلده بغل کنه بوس کنه عاشق بشه وقت های مثل الان که پریودم چندشب چندشب سراغی هم نمیگیره میذارم پای خستگیش ولی دیگه روحم مرده دلم بچه میخواد ولی نه ازاین مرد مردی که بعد از شش سال مهربونی یاد نگرفته دلم مرگ میخواد هعی خدا جدیدا دلم برای بچه ها می‌ره ولی وقتی به زندگی نکبتم فکر میکنم پشیمون میشم گاهی مثل تاپیک های قبلی خودمو سرزنش کردم که چرا عاشقش نیستم ولی گاهی مثل امشب کاملا به خودم حق میدم که عاشقش نیستم چیکار می‌کنه که عاشقش شم یا بمونم امروز برای یه نفر خاطرات گند روز عرپسیمونو داشتم تعریف میکردم البته اونموقع می‌خندیدم و میگفتم چه باحال ولی تودلم چقدر غصه خوردم که از اولم احساس نداشت شب عروسی هم نیومد یه بغل عاشقونه کنه بگه عیب نداره فلان فلان چیز شد مهم اینکه تو برای من شدی

امشب شب چهارم پریودیمه و دقیقاً چهارشب بدون اینکه بغلم کنه خوابیده دلم گرفته از دنیا میشه دعام کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تو پریود درد نداری 

بغل درد رو بیشتر میکنه

من چی بگم ۵ ماه حتی بهم دست هم نزده😑

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
2740
😔 چرا آخه ؟

هی ابجی چی بگم یکساله جامون جداس بینمون بالش میزاره

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
تو پریود درد نداری  بغل درد رو بیشتر میکنه من چی بگم ۵ ماه حتی بهم دست هم نزده😑

بغل نه رابطه که دلم ناز کشیدن میخواد

تو چرا پنج ماه سردید؟!

دلم میخواست بیاد امشب بگه من که بدون بغل تو خوابم نمیبره باید بیای پیشم ولی دریغ که یکبار بم گفته باشه امشب مامانش داشت می‌گفت انشاءالله سال دیگه بچه داشته باشی میخواستم بزنم زیرگریه بگم من از خدامه اگه پسرت آدم می‌بود 

بغل نه رابطه که دلم ناز کشیدن میخواد تو چرا پنج ماه سردید؟! دلم میخواست بیاد امشب بگه من که بدون ب ...

درک می کنم چی میگی

نمی دونم والا حس میکنم تکراری شدم

تو ایام پریود زن حساس تره و نیاز به نوازش داره می‌دونم ولی خب نه تنها شوهر شما خیلی از مردهای ایرانی اصلا بویی از این چیزا و نوازش زن و ... نبردند این چیزا باید تو خانواده غیر مستقیم و قبل ازدواج اموزش داده بشه متاسفانه هنوز خیلی فرهنگ ها توی خانواده های ایرانی جا نیفتاده 

فکر کنم مثل من خیلی احساسی هستی  تا حالا بهش گفتی ؟ براش نامه بنویس محبت کن یا خودت پیش قدم ش ...

پیشقدم شدم نامه نوشتم شب عاشقونه درس کردم لباس فلان پوشیدم ولی اصلا خلاق نیست اصلا بلد نیست در حالت عادی هم بگیرتت تو بغلش باهات شوخی کنه بوست کنه و خیلی چیزای دیگه فیلم عاشقونه گذاشتم مثلا یادبگیره ولی دریغ دریغ

2706