2737
2739

دیگه خستم.دعا کنید 😔دیگه نمیکشم نمیتونم دیگه این زندگی رو ادامه بدم؛از همه جا فشار رومه دیگه قوی بودنم حدی داره😔😢😣

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

اجاره ات عقب مونده؟گرسنه موندی؟خدای نکرده بلای بدی سر خودت یا خانوادت اومده؟چیشدع که ارزوی مرگ میکنی اخه

فقط 33 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
اون دنیا با شیرینی ازت پذیرایی نمیکنن ... تازه سوال و جوابا شروع میشه عزیزم.‌‌.‌‌. 

خدا خیلی مهربونه. اگر حق الناسی نباشه

مهم نیست قفل دست کیه مهم اینه شاه کلید دست خداست. امیدت رو از دست نده .... هیچوقت
2738
اجاره ات عقب مونده؟گرسنه موندی؟خدای نکرده بلای بدی سر خودت یا خانوادت اومده؟چیشدع که ارزوی مرگ میکنی ...

خانوادم سمی ان خیلی اذیتم میکنن هیچیمون ب هم نمیخوره …صاب کارم پولمو نداد…خانوادمم بهم پول نمیدن…رفیقام ناباب در اومدن ک از دشمنم بدتر بودن….پارتنرم گاهی اوقات دبوانه میشه منو ناراحت میکنه….بابام منو میزنه….پول حتی یک اب معدنی ندارم…دانشجو هم هستم شهریم مونده….انقدر افسردگی گرفتم که این ترم از کل درسام عقب افتادم موندم چیکار کنم…دیگه نمیکشم:)

خانوادم سمی ان خیلی اذیتم میکنن هیچیمون ب هم نمیخوره …صاب کارم پولمو نداد…خانوادمم بهم پول نمیدن…رفی ...

هیچکدوم از اینا دلیل محکمی واسه خودکشی نیس

فقط 33 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس