2733
2734

آخه ما که توی جنوبیم همیشه این موقعا بارون خبری نبود و هوا گرم بود چند روز بارون و سیل بود اطراف

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره

عزیزم کجای جنوبین

^تیارا^ هستم👀لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

ميگن والا اخبار ميگفت زمان شروع مدارسم ميخاد تغيير كنه بخاطر تغيير اقليم حالا نميدونم از كي

يه دونه صلوات براي حل شدن مشكل بابام ميفرستيد خيلي سختي كشيده بخدا گناه داره خدا خودت كمكش كن.يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم
عزیزم کجای جنوبین

قشم

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره
2740
ميگن والا اخبار ميگفت زمان شروع مدارسم ميخاد تغيير كنه بخاطر تغيير اقليم حالا نميدونم از كي

یعنی چی؟؟؟

بله درسته. جای فصل ها هم تغییر کرده اگه دقت کرده باشین. زمستونا کاملا هوا پاییزیه.  بهار، هوا ...

جنوب الآن مثل تابستونِ شهرای دیگه اس

بدتر نشه بهترنمیشه ،در عوضش ما که شمالیم همیشه تونابستونم بارون داشتیم که سیلاب میشد الان دیگه نداریم یادمه پایان نامم ۵۴ تاگلدون بود که باید اب شور میادم توی تابستون انقدر بارون میومد همش ۴۰ کل مینوشتم

اگر هدفت ماه باشد، حتی اگر به آن نرسی؛ جایگاهت در میان ستارگان خواهد بود.... 
یعنی چی؟؟؟

نميدونم والا من يه دفه شنيدم اينجوري داشت ميگفت حالا نميدونم اجرا بشه يا نه

يه دونه صلوات براي حل شدن مشكل بابام ميفرستيد خيلي سختي كشيده بخدا گناه داره خدا خودت كمكش كن.يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم
2706