2733
2739

یه کم یاد گرفتم جواب بدم حرفاشونو کم کم.  نزدیک یک ساله عقد کردم تواین مدت خواهر شوهرام هرچی بانهایت بی شرمی گفتن چیزی نگفتم نکنه میانه منو نامزدم خللی وارد بسه ولی دیگه بسته جوابشونو میدم دمشونوقیچی میکنم اجازه نمیدم بهم بی احترامی وپررویی کنن قرارنیست من توسری خور اونا بشم ،حس میکردم دنبال بهانه میگردن تا منو تز چشم شوهرم بندازن برا همین ساکت موندم 

** شهر ما رسم جهزیه کامل اصلا نداریم جهاز به عهدهی مرده بعد من یخچال ولباس شویی از بهترین مارک  خریدم خواهرشوهرم فهمید آمد خونمون گفت دیگه چی میخری ها؟ توام مثل بقیه فلانی وفلانی جهاز بیار . باید فرش ،تلوزیون ،سرویس ناهار خوری چینی ،سورخ کن و..و...و...باید همه چی برامون بخری ،

گفتم مگه من زن گرفتم (این خواهر شوهرم زندایم هم میشه وبرا جهازش هیچی نیاورد چهارتا ظرف اارززون ولهاف و تودرحالی که خونه داییم نوساز وکامل بود ..ولی نامزد من خونه نداره )اینارو که گفتی وظیفه شماست برامن خونه زندگی تهیه کنید منم مثل تو چهارتا آتو آشغال بیارم برا جهازخوبه !! اون منو با بقیه مقایسه میکنه ولی با خودش نه ،تازه شوهرمم میگه برو پیشش برو با اوناهم باش ،مثلا میخاد باهم جور بشیم ،از دست شوهرمم برا همین ناراحتم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من نمیدونم بعضیا چرا این مدلین ، بابا من جهاز ارزون قیمت یا گرون قیمت بیارم ، یا میز داشته باشم یا نداشته باشم چه فرقی به حال شما داره اخه

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
2740

دادی دیگه اگه شخصیت داشته باشه لال میشه

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

با پوزخند بهش بگو چشم! نداشته هاتونو ندیده هاتونو میارم نگران نباشین اگه یوقت راضی نشدین واسه خونه شماهم میخرم که حسرتشو نخورین

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهسا هستم یه دوست داشتنیه۴زبونه😍معلم زبان انگلیسی و ترکی استانبولی هستم و دانشجوی ادبیات فرانسه :) همه کار و زندگیم در حال حاضر فرهنگ های مختلف کشوراییه که به زبونشون صحبت میکنم :) 🇹🇷🇺🇸🇨🇵 پ.ن : یکی از اون۴ تا زبون فارسیه البته 😂 
2706