2737
2734
عنوان

مامان و بابام دارن همو میکشن

450 بازدید | 18 پست

من دارم طلاق میگیرم شوهرم خیانت کرده بود با زن شوهر دار من اما نگفته بودم به بابام فقط مامانم 

حالا داییم اون حیوونو با یه دختر تو رستوران دیده اومده گفته به بابام 

بابام خونه رو با خاک یکسان کرد که چرا نگفتید به من حالا رفته فیلم رستورانو گرفته فردا ببره خونه پدرشوهرم آتیششون بزنه 

من دارم دق میکنم کثافت بزار من برم بعد وای دارم آتیش میگیرم

الانم بابام نشسته داره گریه میکنه 

چه خاکی تو سرم کنم 

الهی بگردم ..

برو بابات و بغل کن ..🥲💔

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم گريم گرفت 😢😭😭😭باباها خيلي گناه دارن

يه دونه صلوات براي حل شدن مشكل بابام ميفرستيد خيلي سختي كشيده بخدا گناه داره خدا خودت كمكش كن.يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم
2738

خدا لعنتش کنه که اینجور بلای خانمان سوز شده 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌

ببخشید ولی تف تو ذات شوهرت

یه دختر پر انرژی شاد و خانواده دوست🧕🏻😜💃🏻خدا جونم بابت همه چیز شکرت 🙏🏻♥️ کاربری دست بقیه هم هست😁یا امام رضا (ع) خودت پناهمون باش🤍✨هیچ گونه ای از زیبایی درخشان تر از یک «قلب پاک» نمی درخشد✨🤍
ببخشید ولی تف تو ذات شوهرت

دیگه ببخشید نداره

واقعا تف بهش

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
2706