2737
2739
عنوان

بیاید یکم تمیز باشیم.🙂🌟💛

338 بازدید | 22 پست

آقایون و خانومای محترم هوا کم  کم داره گرم میشه خواهشا نظافت شخصی تون رو رعایت کنید 

یکم زود به زود حمام کنید از عطر و عرق گیر و مام و لباس های خنک تر استفاده کنید مخصوصا وقتی توی مکان های عمومی کار دارید نظافت دهان و دندان ام خیلی مهمه

امروز توی اتوبوس کنار یه خانم نشسته بودم ظاهرا از بوی بون شون مشخص بود پریودن بوی عرق ام که بماند 

سرم گیج رفت و حالم بهم خورد ۳ ایستگاه تو این گرما زودتر پیاده شدم و فقط نفس عمیق میکشیدم   

به حق هم احترام بذاریم لطفا.

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

چند روز پیش رفتم تو یه فروشگاه برای خرید لباس دوتا خانوم داشتن با خانوم فروشنده حساب میکردن و فقط اونا توی فروشگاه بودن اینقدر اون مغازه بوی عرق و گند گرفته بود که حالم داشت خراب میشد دوستم سریع یه ادکلن از توی مغازه برداشت به بهانه بو کردن زد تو مغازه و بعد از رفتنشون فروشنده افتاد رو صندلی گفت داشتم خفه میشدم !!! یه خانمی هم اومد داخل گفت گناهه آدم اینقدر بوی بد بده ! و واقعا به نظر من گناهه 

لطفاً بوی  گند ندید با تشکر .

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
توروخدا عطر. گرم نزنید سر درد میگیره ادم 

اخ‌گفتی خواهش میکنم با ادکلن دوش نگیرین چون رایجه ها خیلی سلیقه ایه نو اوتوبوسم یه خانومه خودشو پر کرده بود داشتم دیوونه میشدمم

من یه دختری ام که هم نمازشو میخونه ومحرم میره روضه نذر برمیداره،هم دوس داره پیرسینگ بزنه تتو کنه وموهاشوهفت رنگ کنه هم دوست داره کنار نماز مغربش زیارت عاشورابخونه هم دوس داره برقصه وآهنگ گوش بده حتی دوس داره سیگارم بکشه (نکشیدمادوس دارم فقط)یه جاهایی چادریه یه جاهایی نه،دوس داره دستاش پره انگشتر باشه و از طرفی یه دانشجوی متشخص تو دانشگاه .این کاربری سومه منه اصلا دلم نمیخواست تو نی نی سایت عضو بشم ولی مشکل یه نفر باعث شد دوباره بیام
وای اون قسمت پریودو کاش نمیگفتی حالم بهم خورد. من موقع پریود انقد هی میترسم بو بدم یکسره میرم حموم ق ...

نه که خودتو آزار بدی ولی نه اونقدر که بقیه رو خفه کنی نیاز به حمام نیست با آب گرم و صابون آروم خودتو بشور و خشک کن ۱۲ ماه سال اینجوریم نه بو میدم  نه اذیت میشم

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡
2738

مام بزنید بادی اسپلش استفاده کنید لباساتونو‌نخی و خنک و جنس خوب استفاده کنید و از تابستون لذت ببرید

من یه دختری ام که هم نمازشو میخونه ومحرم میره روضه نذر برمیداره،هم دوس داره پیرسینگ بزنه تتو کنه وموهاشوهفت رنگ کنه هم دوست داره کنار نماز مغربش زیارت عاشورابخونه هم دوس داره برقصه وآهنگ گوش بده حتی دوس داره سیگارم بکشه (نکشیدمادوس دارم فقط)یه جاهایی چادریه یه جاهایی نه،دوس داره دستاش پره انگشتر باشه و از طرفی یه دانشجوی متشخص تو دانشگاه .این کاربری سومه منه اصلا دلم نمیخواست تو نی نی سایت عضو بشم ولی مشکل یه نفر باعث شد دوباره بیام

یه سریم هستن ارایش داره از سر و روشون میریزه پایین ولی بوی گندشون ادمو مسموم میکنه🤢بخدا تمیزی و شستن لباس مهم تره مسواک مهمتره

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻
نه که خودتو آزار بدی ولی نه اونقدر که بقیه رو خفه کنی نیاز به حمام نیست با آب گرم و صابون آروم خودتو ...

من اونموقع حس میکنم عرقم بوی خون میده😶 هر بار از شوهرم میپرسم بو میدم میگه نه بو انگار تو دماغم حالت عادی اصلا عرق نمیکنم ولی اونموقع انقد دردم زیاده خیس عرق میشم 

وای از بوی سیر تورا خدا با سیر خودتون خفه نکنید ، امروز رفته بودیم با همسرم یه جا قرار کاری بود با یه تیم من که اصلا نفس نمیکشیدم  داشتم خفه میشدم خخخ شوهر وسواسیم مدام میرفت دستاش میشست یعنی خوش میاد بو نمیفهمه خخخخ فقط باید دست و لباسش شیش بار بشورع 

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بعضیا میگن دیروز حموم بودم . :( 

خب میری بیرون  یا کار خونه انجام میدی و.... بو میگیره آدم.

حداقل خیلیاتون موهاتونو نشورید . فقط از بالا ببندید بدنتون رو بشورید . اگه میترسید سردرد و سرمابخورید 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2706