2733
2739

خودم هزار بار😂 

مثلا یبار گفت ما تاحالا پیتزا نخوردیم در صورتی که باباش هر ماه دو سه بار براش میخره 

شما چطور؟ 

کجا و چیکار کردن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه های خودم نه ولی یه بار خواهر زادم موز رو میخواست با پوست بخوره😑😑😂😂

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2731

اووووه آره بابا مثلا با کفش میرفت تو خونه حالا ما خودمونو پیر میکردیم کفشاتو در بیار یا مثلا به همه زور میگفت ی بار جاریم مجبور کرد از خونه بره بیرون😑کلی عذر خواهی کردم بخدا 

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
2740

دختر داییم رفته بودیم خونه یکی از اقوام یهو گفت موز دارن عه موز😐

قیافه داییم که همیشه براش موز میخره🥲

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

من جرات مهمونی رفتن ندارم دخترم مثل قحطی زده های سومالی میوفته رو سفره عین جاروبرقی میوه رو میخوره ی جوری رفتار می‌کنه انگار تا حالا نخورده یا خیلی گرسنه هست در صورتی ک همیشه در حال میوه خوردن عاشق میوه هست ازش سیر نمیشه 😂💔

وای بچه دوستم پیتزا میزد تو نوشابه میخورد🤣🤣

😅😅

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

واسه برادرزادم بستنی قیفی گرفتم، یهو توی خیابون با صدای بلند گفت مرسی عمه تاحالا بستنی قیفی نخورده بودم 😑

درصورتی ک خودِ من تاحالا صدبار واسش بستنی قیفی گرفتم 

وَالـْـعـَـصـْـر کـِه بــی عـِشْـــقِ تـْـو، مـَن خُـسْـرانـَـم♥️
2706