2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم میخام برم تو کارش ولی خیلی جاها شنیدم میگن تا چندین سال اول بیشتر ضرر و باید از جیب سرمایه بزاری یا خیلیا که توی دوره های مختلف شرکت کردن میگن الویه و اگر پول خوبی توش بوده همه شروع نمیکردن به فروش دوره و درامدشون از اموزش نبود

بازم نمیدونم

خودمم تو فکرش بودم ولی چون سرمایم کم بود خیلی ترسیدم از ریسکش

2742

سوالتون رو بپرسید کسی بلد بود جواب میده

مرد،اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچکس بالاتر نیستم اما اونقدر عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم.                             عاشق حیوانات،عاشق بازار های مالی (فارکس،بورس،ارز دیجیتال،طلای آب شده)عاشق کامپیوتر،شهریوری درونگرا،مغرور،از خود راضی، لجباز و یک دنده،کینه ای
سوال خاصی نداشتم میخاستم ببینم درامد داره  کسی کار کرده راضی باشه؟

درآمد داره منتهی بسیار سخت و اعصاب خورد کن هست دارای فشار روانی و استرس زیادی هست قبل ورود باید حتما آموزش ببنید مه بین ۶ ماه تا یه سال طول میکشه بازم تضمینی وجود نداره که به سود دهی برسید بازار های مالی دارای سود و ضرر هستند

مرد،اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچکس بالاتر نیستم اما اونقدر عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم.                             عاشق حیوانات،عاشق بازار های مالی (فارکس،بورس،ارز دیجیتال،طلای آب شده)عاشق کامپیوتر،شهریوری درونگرا،مغرور،از خود راضی، لجباز و یک دنده،کینه ای
2738