2733
2734
من دلی خوندم ولی اولین حاجتم استخدامی بود که قبول نشدم بالای چهار ماه که میخونم

میگی دلی خوندی،منظورتون چیه؟؟،یعنی حاجتتو که همین استخدامی بود توی نماز شب نخواستی ؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگی دلی خوندی،منظورتون چیه؟؟،یعنی حاجتتو که همین استخدامی بود توی نماز شب نخواستی ؟؟

دلی برای آرامشم خوندم ولی تو قنوت نماز برای استخدامیم هم دعا کردم دعام روشن شدن یه چراغ امید تو زندگیم بود تو بدترین شرایط روحی شروع کردم به خوندن 

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
2728

نه بابا .

من خودم نماز و نماز شب و قران از سن پایین می خوندم‌

به اهدافم نرسیدم 😐

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

الان یه عده میان میگن وای به صلاحت نبوده 

وای تلاش نکردی 

وای :( 

در حالی که تلاش هم کردم زیاد خیلی زیاد .  

اگه به صلاح نبود  پس نماز شب هبچی میشه . چون حاجت نداد . 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
دلی برای آرامشم خوندم ولی تو قنوت نماز برای استخدامیم هم دعا کردم دعام روشن شدن یه چراغ امید تو زندگ ...

خوب شاید قراره یه اتفاقاتی بیفته که از استخدامی هم بهتر باشه با خوندن نماز شب،شاید استخدامی در برابر اون اتفاقات اصلا ناچیز باشه

2740
خوب شاید قراره یه اتفاقاتی بیفته که از استخدامی هم بهتر باشه با خوندن نماز شب،شاید استخدامی در برابر ...

همین دیگه با اینکه خیلی تلاش کردم و فقط دو امتیاز کم داشتم ولی دیروز که که جوابها اومد  خیلی ناراحت نشدم یه جوری به خدا توکل کردم می‌دونم زندگیم داره کم کم متحول میشه حتما خدا برنامه های بهتری داره توکل کردم به همون خیراً و نجاحاً که قرآن بهم گفت

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
الان یه عده میان میگن وای به صلاحت نبوده  وای تلاش نکردی  وای :(  در حالی که ...

اگه خیلی بهتر از اون خواسته ها تو بدست بیاری چی؟بفهمی چیزایی که خودت میخواستی چقدر کوچیک بودن ،نظرت؟؟

گره هات باز میشن ولی خیلی بزرگ من نگرفتم  شاید به خاطر اینکه پشت هم نخوندم نمیدونم

سلام

چندبارم این سات گفتم

برادرم وقتی دنیا اومد خیلی کوچولو و ضعیف بود 

اکثرا هم مریض میشد...طوری که تا مدتها بهش میگفتیم پادتن  

این طفلی  سه بار تشنج کرد ....کسایی که بچشون تشنج کرده می دونن آثار تشنج رو چطور میشه  

ی بار طوری بوده که مامانم فکر کرده ....دیگه فوت شد و از ترس  و دلهره ،بچه رو انداخته بغل مامان بزرگم (مامان خودش)

دیگه دکترا میگفتن این بچه ی سالمی نمیشه و احتمال خیلی زیاد عقب مانده ی ذهنی خواهد بود.

دکترا که جوابشون کردن .....

بابام اومد و چهل شب .نماز شب خوند

الان شکر خدا خودش بابا شده و مدرس دانشگاهه و  دانشجوی دکتراهست تو یکی از رشته های مربوط به عمران -آب

هان مشو نوامید چون واقف نه ای از سر غیب باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور. اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری (س) .خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار. الْحَمْدُ لِلَّهِ كَمَا هُوَ أَهْلُهُ. 🍀《خدایا آخر و عاقبت کارهای ما را ختم بخیر کن》
همین دیگه با اینکه خیلی تلاش کردم و فقط دو امتیاز کم داشتم ولی دیروز که که جوابها اومد  خیلی نا ...

قطعا همینطوره،تروخدا تو نمازشبات واسه منم دعا کنید،اسمم آزاده هست🌹🌹🌹❤

سلام چندبارم این سات گفتم برادرم وقتی دنیا اومد خیلی کوچولو و ضعیف بود  اکثرا هم مریض میشد.. ...

ممنون که وقت گذاشتید و تایپ کردید،❤❤❤🌹🌹🌹🙏🙏🙏برای من که تنها امیدم خداست ودلگرم نماز شب هستم،اینکه کسی بگه نه حاجت بزرگ نمیده(البته برای خداوند کوچک و بزرگ فرقی نداره) برام سخته،و ممنون که شما تجربتون رو میگید ورفع میکنید ابهام رو،خداروشکر ،دستهای خدا پراز معجزه هست🙏🙏🙏⚘⚘

2706