2752
2734
قصدش اشنایی بعدم ازدواج.شما اموزش ابتدایی قبولی

از سرکارگزاشتن لذت می‌برید؟خودت میگی بیاخصوصی بعدکلی سوال وجواب یهو لغو میزنی ومیری؟؟؟

تو رو خدا هر کی هر طور که دوسداره با دل پاکش برام دعا کنه طلاهام بهم برگردن 😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از سرکارگزاشتن لذت می‌برید؟خودت میگی بیاخصوصی بعدکلی سوال وجواب یهو لغو میزنی ومیری؟؟؟

عزیزم بهت گفتم یا باید ایتا داشته باشی یا روبیکا .حسم گفت میتونم کمکت کنم اینجا نمیتونم مراحل داره گلم 

برا خوشبختی بچهام دعا کنید
2731
طلاها را کسی دزدیده که خیلی از زندگی شخصی شما با خبر بوده یه روز اومده خونت که مطمن بوده تا چه ساعتی ...

سلام لطفا بگو من باردارم یانه خیلی دارم زجرمیکشم خیلی وقته الان یه حسایی دارم نمیدونم توهمه یاچی😭

2706