2733
2739

من تازه رفتم سرکار

یه اقایی همسن منه ولی متاهله ، تازه عقد کرده

توی محل کار بعضی وقتا یه بازی های گروهی میزارن ، امروز بازی میکردیم این اقا اومد کارت بازیو از من بگیره دستامون خورد بهم 

بعد من حس بدی گرفتم 

الان دیدم توی اینستا استوریهامو سین کرده( پیج کاری عمومی دارم) 

حس نا امنی بدی دارم 

نکنه فکر بد کنه دستامون خورد بهم ( چون دقیقا بعد این اتفاق حرفها و نگاهاش بیشتر شد)

محل کاری که داخلش کارت بازی کنید آخر عاقبتی نداره عزیزم

مگه کافه ست!!!!!واسه خودتون حریم داشته باشین

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
محل کاری که داخلش کارت بازی کنید آخر عاقبتی نداره عزیزم مگه کافه ست!!!!!واسه خودتون حریم داشته باشی ...

این بازی از طرف مدیرعامل بود

حتی معاون هم داخل بازی بود

مراسم بود یجورایی

این بازی از طرف مدیرعامل بود حتی معاون هم داخل بازی بود مراسم بود یجورایی

شغلت چیه عزیزم؟

مراسم!🤕

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2740

😐

مولانا میگه که :یک روز میرسه گلهایی که گفتی باز نمیشه، باز میشن..غمی که گفتی هرگز نمیره، میره...زمانی که گفتی نمیگذره، میگذره...زندگی یه رازه که …اول شکر، بعد صبر و در آخر باید باور کرد

هایدش کن از استوریات 

مولانا میگه که :یک روز میرسه گلهایی که گفتی باز نمیشه، باز میشن..غمی که گفتی هرگز نمیره، میره...زمانی که گفتی نمیگذره، میگذره...زندگی یه رازه که …اول شکر، بعد صبر و در آخر باید باور کرد
2706