2733
2739

خیلی دلم میخواد بخرم برا کجا ازش استفاده میکنیدکاربردیه یانه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤

نه نخر آشغاله سال بسال استفادت نمیشه گول تبلیغات الکیشو نخور

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهسا هستم یه دوست داشتنیه۴زبونه😍معلم زبان انگلیسی و ترکی استانبولی هستم و دانشجوی ادبیات فرانسه :) همه کار و زندگیم در حال حاضر فرهنگ های مختلف کشوراییه که به زبونشون صحبت میکنم :) 🇹🇷🇺🇸🇨🇵 پ.ن : یکی از اون۴ تا زبون فارسیه البته 😂 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

عصای دستمه،،جزء وسایل ضروری خونه می دونم.

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  《برای با تو بودن از ازل تا ابد هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان عشق را بار ها و بار ها از اول دوره کرد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//

اگ برند خوب و باکیفیت میخری چیزه جالبیه 

سرامیکا باهاش برق میفته گاز کاشی مبل پرده تا حدودی باهاش یکم تمیز میشن فک کنم لباسم بشه باهاش اتو کرد ولی حوصله میخواد راه اندازیش

من یه دختری ام که هم نمازشو میخونه ومحرم میره روضه نذر برمیداره،هم دوس داره پیرسینگ بزنه تتو کنه وموهاشوهفت رنگ کنه هم دوست داره کنار نماز مغربش زیارت عاشورابخونه هم دوس داره برقصه وآهنگ گوش بده حتی دوس داره سیگارم بکشه (نکشیدمادوس دارم فقط)یه جاهایی چادریه یه جاهایی نه،دوس داره دستاش پره انگشتر باشه و از طرفی یه دانشجوی متشخص تو دانشگاه .این کاربری سومه منه اصلا دلم نمیخواست تو نی نی سایت عضو بشم ولی مشکل یه نفر باعث شد دوباره بیام
نه داره خاک میخوره 🤣

براهیچی استفاده نمیشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤
2740
عصای دستمه،،جزء وسایل ضروری خونه می دونم.

میشه بگید براچکارایی ازش استففاده میکنید تابحال کسی از اطرافیانم نداشته کلا بدونم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اره کاربردیه ولی بشرطی که حوصلت بکشه و استفاده کنی

در ضمن بچه کوچیک و شیطون نداشته باشی که خیلی خطرناکه 

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
اگ برند خوب و باکیفیت میخری چیزه جالبیه  سرامیکا باهاش برق میفته گاز کاشی مبل پرده تا حدودی با ...

خیلی دوست دارم بخرم ولی هی میگن تمیز نمیکنه برا ضدعفونی کردن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه بگید براچکارایی ازش استففاده میکنید تابحال کسی از اطرافیانم نداشته کلا بدونم

برای درای کابینت_در اتاق_سرامیک_دیوارا_باهاش فرش و مبلام رو تمیز می کنم و در کل از نظر من کاربردیه.

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  《برای با تو بودن از ازل تا ابد هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان عشق را بار ها و بار ها از اول دوره کرد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//

نه، چون هیچ مکانیزمی برای برداشتن  جرم و کثیفی از در و دیوار و لوازم نداره، ضمنا ابر  مبل ها را هم خراب می گنه، بعضی از خانمها مبل ها را گه با بخارشور می شویند پدر مبل را در میارن، چون اسفنج مبل ها به گرما حساس است و گرمای بخار هم خیلی خیلی زیاد است و پدر  مبل ها را در میاره

2706