2737
2734
عنوان

اونی ک دوسم داشت زن گرفته

230 بازدید | 11 پست

بچه ها میدونم درست نیست من خودم متاهلم، قبل ازدواجم با اون اقا دوست بودم خیلی منو میخواست من دوسش نداشتم، دوست شوهره دوستم بود، امشب خونه دوستم بود شوهرش رفنه بود عروسی اون پسره چندوقت پیش

عکسای عروسیو زنشو نشونم داد، دبم گرفت نمیدونم چرااا خیلی پسر خوبی‌بود برام قابل احترام بود ولی دوسش نداشتم فقط دلیل گرفته شون حال الانمو نمیفهمم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

میدونی انسان موجود عجیبیه

نخواستیش...اما دوس داشتی منتتو بکشه و عاشق دل خستت بمونه...هر آدمی اینو تجربه میکنه مهم اینه به این نتیجه برسی اونم آدمه و حق داره بعد تجربه تلخ عشقی ک بهت داشته و بی نتیجه بوده بره با کسی ک دوسش داره

اگه امضامو میخونی مهربانترینم ممنون میشم برای شادی روح پدرم دعا کنی با قلب پاکت🖤🖤
2740
اره دیگه پسر خوبی بود حداقل برای من حتمن خوبه که اونم زنش شده دیگ الهی خوشبخت بشن

اینم بگمااا آدما از دور قشنگن

وقتی خود واقعیشونو میبینی ،میفهمی اصن شاید شوهر خودت کلی بهتره

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونی انسان موجود عجیبیه نخواستیش...اما دوس داشتی منتتو بکشه و عاشق دل خستت بمونه...هر آدمی اینو ت ...

شوهر دوستم میگفت خیلی دوستت داشت منم دیگ متاهلم چیزی نگفتم گفتم پسر خوبیه ایشالا کنار خانمش خوشبخت باشه

چی‌بگم واقعا حرف شمام درسته حس بدی دارم 

اینم بگمااا آدما از دور قشنگن وقتی خود واقعیشونو میبینی ،میفهمی اصن شاید شوهر خودت کلی بهتره

اره دقیقا من با اون اقا ۷/۶ ماه دوست بودم با شوهرم ۶ سال، خب معلومه شوهرم وقت بیشتری داشته تا الان ک خودشو کامل نشون بده نمیشه ادمارو درونشونو قضاوت کرد