2733
2734
عنوان

امروز رفتم قنادی کیک سفارش بدم دخترم ابرومو‌برد🤐

| مشاهده متن کامل بحث + 68553 بازدید | 598 پست
وقتی به موز میگن خیار زرد دیگه اب سیاه که چیزی نیست😂 تو سریال نوروز رنگی بود خیار زرد😂😂

پسرم خیلی خیلی میوه خوره وماهمیشه از میوه فروشی ثابت میوه میخریم...واستاده بودم همسرم حساب کنه پسرم گفت مامان ازین کدوزردا میخری؟تعجب کردم گفتم اینکه کدو دوست نداره واصلا نمیخوره گفتم اینجا کدویی نیست با اشاره بهم نشون داد ازین کدوزردا رو میگم به زردآلومیگفت کدو زرد🤣🤣🤣🤣 آقاهه خندش گرفت ومیشناختش گفتم بابا خریده...‌پسرعموش عاشق توت فرنگیه وتا وقتی که هست توبازار خیلی میخوره بعد به توت فرنگی میگفت نارنگی بخرین🤣🤣🤣🤣🤣 من اصلا اینجور وقتا حرص نمیخورم خندم میگیره بچه ان حالیشون که نمیشه امروز بستنی بخورن فردا هم بخرن میگن تاحالا ازین بستنیا نخوردیم🤣🤣🤣🤣

رفته بودم کشمش آقاهه فقط کشمش میفروخت وبیرون مغازه تو سینه شکلات هم بود پسرم گفت مامان میشه ازینا برداشت گفتم بله بعد دیدم داره برمیداره گفتم براچی برداشتی میگه مگه نگفتی نذریه🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
پسرم خیلی خیلی میوه خوره وماهمیشه از میوه فروشی ثابت میوه میخریم...واستاده بودم همسرم حساب کنه پسرم ...

وااای😂😂😂😂

در ظلماتِ شب، تنها خـבاست کـہ صـבایت را می‌شنود 🥹✨🌒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واسه همین از بچه خوشم نمیاد همشون گودوخن😑😑

الهی دلت میاد 

منکه عاشق حرفا و‌کاراشونم

دخترمن بچگیاش به بیسکوییت پتی بور میگفت چیپس چایی

اولین بار تو سوپر مارکت گفت منو فروشنده هاج و واج مونده بودیم که چیه منظورش 

یبارم به گوشت و نخود کوبیده آبگوشت گفت آش خمیر درست کن 

حرفاش تو دایره المعارف واژگان فامیل ثبت شده و بقیه ازشون استفاده میکنن 

2740
الهی دلت میاد  منکه عاشق حرفا و‌کاراشونم دخترمن بچگیاش به بیسکوییت پتی بور میگفت چیپس چایی ا ...

من فقط از نوزاد خوشم میاد بجز بخش تعویض پوشک

زندگی کسی رو با کارهامون نابود نکنیم شاید سر خودمون اومد

عزیزمممممممممم😍😍😍🥰😍🥰😍🥰

هنوز خیلی سوچولو‌ هست دخملتون عب نداره 

بچها اسمشون روشونه‌ بچه‌ن 

چقد اون آقاهه با درک و فرهنگ بوده دستش درد نکنه 

تولد دخملی هم مبارک باشه🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

خدایی از یه بچه دو ساله توقع دارین خانومانه وارد قنادی بشه یه نگاه به کیک و بادکنکا بندازه بعد موقع خروج هم از پرسنل بابت چیدمان و مدیریت تشکر کنه که میگین رو تربیت بچه کار کن؟😂

تا گردش جهان و دور آسمان بپاست.... نور ایزدی همیشه رهنمای ماست✌️😌
درسته کار قناده از روی محبت بود ولی باعث میشه بچه بد بار بیاد و فکر کنه هرچیزی رو که میخواد با جیغ و ...

بچه ها تاقبل سه سالگی به هیچ عنوان مفهوم کاری را نمیدونن یعنی نه بد بودن میدونن نه خوب بودن پس این کارم فقط ی کار بچه گانست

2706