2737
2739
عنوان

امروز رفتم قنادی کیک سفارش بدم دخترم ابرومو‌برد🤐

| مشاهده متن کامل بحث + 68555 بازدید | 598 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای جانم😍😍زنده باشن

فدای تو عزیزم. از بچه ۲ ساله چه انتظاری هست دوسال خیلی کوچیکه اصلا حرف آدمو نمیفهمه باید یه جوری سرگرمش کنی یا گولش زد

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘

بعضیا اینقدر مغرون امروز تو پیاده رو میرفتیم با دخترم چتر دخترم خورد به مانتوی یه خانمی خیلی یواش یه دهنی کج کردو سرو صدا کردو رفت من خودمم تعجب کردم چرا بعضیا اینجورین 

من خودم میگم بچه ان ایرادی نداره 

رفتم مطب دکتر یه بچه ای از در اومد تو تا چشمش به من افتاد اومد طرفم بزنتم مامانش کلی معذرت خواهی کرد گفت ببخشید خواب بوده الان بیدار شده گفتم‌مهم نست بچه هه 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
2728
فدای تو عزیزم. از بچه ۲ ساله چه انتظاری هست دوسال خیلی کوچیکه اصلا حرف آدمو نمیفهمه باید یه جوری سرگ ...

نشی عزیزدلم ،بله بچه ان خب کاراشون

خیلی شیرین 😍😍ازطرف ببوس بچه ی نارتو😘😘

من نمیدونستم ۲ سالشه . ولی بازم میشه با زبون خوش از بچه خواست ک کارش تکرار نکنه

بله بچه ۲ ساله رو نمیشه با حرف مجاب کرد ولی میشه حواسشو پرت کرد یا اون لحظه یه جوری گولش زد. درکل من استارتر رو کامل درک میکنم با نی نی شیطون بازار رفتن خیلی دردسر داره

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘
نشی عزیزدلم ،بله بچه ان خب کاراشون خیلی شیرین 😍😍ازطرف ببوس بچه ی نارتو😘😘

عزیزمی مهربون خانوم😍😘😘😘

2740
بیشتر رو تربیتش کار کن عزیزم

خصلت بچه تو سن دو سال همینه ...ربط ب تربیت نداره 

عجب 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
خب عزیزم بچه ای که بتونه اینقدر خوب بریزه و بپاشه و حرف بزنه حتما میتونه چیزای مفیدتر و قشنگتریم یاد ...

فحش که نداده 

بچه بی تربیت یعنی حرف زشت بزنه 

شما اول معنی تربیت و یاد بگیر عزیزم😂😂😂😂😂😂😂

😂😂بچس بچه ها ابرو برن یکی تودهمین سایت میگفت بچش تو مهمونی ب نوشابه گفته اب سیاه

بچه ها آبروبر نیستند 

خصلت بچه تو این سن همینه و طبیعی هست 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
بعضیا اینقدر مغرون امروز تو پیاده رو میرفتیم با دخترم چتر دخترم خورد به مانتوی یه خانمی خیلی یواش یه ...

آخه مگه نمیدونی عزیزم اینا همینقدری از شکم مادرشون اومدن بیرون و اصلا بچه نبودن اصلا تو عمرشون هیچ وقت بچگی نکردن اشتباه نکردن بچه هم ک اصلا ندارن یا اگه دارن از صد سال قبل اینکه بدنیا بیان رفتن کلاس روانشناسی و الان بچه هاشون از تو قنداق بجای گریه با ادب تمام میگه من شیر می‌خوام تو فک و فامیل هم اصلا بچه درو و برشون نیست ک نیست یا اگه هست همه از دم فرزانه و با ادب 

هموطنان عزیز ی ارتباط دو طرفه تو جامعه وجود داره همون‌طور ک خیلی ها میگن ما مسئول نیستیم طرف بچش رو باید کنترل کنه همیشه ما مادر هام مسئول بی اعصابی همه افراد جامعه نیستیم ک حتی بچه هامون تو پارک و خیابون هم جرات ندارن یکم بدو بدو کنن یا جیغ بزنن یا بازی کنند هر چیزی حد و اندازه ای داره 

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  
بله بچه ۲ ساله رو نمیشه با حرف مجاب کرد ولی میشه حواسشو پرت کرد یا اون لحظه یه جوری گولش زد. درکل من ...

خیلی سخته واقعا

از طرفی هم من اصلا به نوزاد یک روزه هم دروغ نمیگم

اجازه نمیدم دیگرانم به بچه هام دروغ بگن

2706