2737
2739

اولش که پول واریز نکردی سریع سریع جواب میدن  اما امااا  بعد که پولو واریز کردی دیکه سین هم نمیزنن یه دوره 100 تومن خریدم پول واریز کردم الان جواب نمیدن 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

پول خواهرم قرض کردم 

ای خدا لعنتتتتتتت کنه اینجور پیج هارو الانچیکار کنممممممم

پشتیبانی هم تو تلگرام میزنه اخرین بازدید به تازگی 😭😭😭😭😭😭😭😭 دیکه خرچی پیام میدم تو اینستا تلکرام نمیبینن 

اولین بار که دیدمش قلبم لرزید شد همه دنیام اون شد همه چیزم 😔💔 همه میگن هوسه اگه هوسه چرا فراموشم نمیشه اگه هوسه چرا اینقد حالم بده اگه هوسه چرا قلبم بیقرارشه بین این همه ادم چرا قلبمو  باید به تو میدادم 😔💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با ۱۰۰ تومن فرار ک نمیکنن ، جواب میده ، مسلمه که تا وقتی مشتری جذب نکردن تند جواب میدن ، بعدش میرن س ...

😭 بازم پول خواهرم بود شاید واسه شما کم باشه ولی واسه من زیاده 

اولین بار که دیدمش قلبم لرزید شد همه دنیام اون شد همه چیزم 😔💔 همه میگن هوسه اگه هوسه چرا فراموشم نمیشه اگه هوسه چرا اینقد حالم بده اگه هوسه چرا قلبم بیقرارشه بین این همه ادم چرا قلبمو  باید به تو میدادم 😔💔
2728
اسم پیج؟ 

انگار  کلا ه بردارن 

اولش خیلی مهربون عزبزم گلم نازم بعد که پولو واریزکردی دیگه خودتو جرر هم بدی جواب نمیدن 😭😭الان هفت هشت ساعت دارم پیام میدم آنلاین میشهجواب نمیده نه نگاه میکنه