2737
2734
عنوان

کیا با ivf بچه دار شدن میشه بیاین یه لحظه؟😥

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 39 پست
نه دیگه ببین هرچیزی زمانی داره مثلن بچه بودیم دوچرخه حیلی دوسداشتیم اما الان که سنم بالاس خیلی علاقه ...

ولی عزیزم بنظر من بچه هر وقتی که بیاد زندگی آدمو عوض میکنه

ما قرار بود سری آخر جنین هامونو انتقال بدیم اگه نشد از بهزیستی یه بچه رو به سرپرستی بگیریم 

خیلیییییی تصمیم سختی بود خیلییی زیاد ولی خدا خواست و باهمون آخرین جنین ها بهمون بچه داد 

میدونم تصمیم سختیه ولی اگه دوست داشتی روش فکر کن 

هم خیلیییی ثواب داره هم زندگی خودتون عوض میشه هم زندگی یه بچه بی گناه

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
ولی عزیزم بنظر من بچه هر وقتی که بیاد زندگی آدمو عوض میکنه ما قرار بود سری آخر جنین هامونو انتقال ب ...

میدونی خودمم خیلی دوسدارم یه دختر بچه رو بیارم اما از چندتا چیز میترسم و اینکه همسرم راضی نمیشه ببین خانواده همسرم خیلی سنتی هستن و ممکنه بچه از پرورشگاه بیارم خیلی بین اون و بقیه نوه ها فرق قائل بشن بالاخره این بچه آینده داره منم که کمتر رفتو آمد کنم بزرگ بشه عمه و عمو و اقوام شوهرمو میخاد داشته باشه و خودش متوجهه این تفاوت میشه 

1401/0۸/15 بدترین تاریخه برام تاریخی بود که قراربود انتقالم مثبت بشه باخودم گفتم مردادماهی میشه وای چقدرذوقشوکردم خابشودیدم بغلش کردم بوش کردم بوسیدمش وای چه حس شیرینی حتی خابشم شیرینه نشدکه بشه فقط چندساعت تو ایستگاه اتوبوس نشستم برای تنهایی و دل ناامیدم گریه کردم و برای همیشه پرونده بچه دار شدنم رو بوسیدم گذاشتم کنار منکه حسرت بدل موندم ولی انشاا... هیچکدوم از شماهایی که دارید آی وی اف میکنید ناامید از آزمایشگاه نیایید بیرون🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونی خودمم خیلی دوسدارم یه دختر بچه رو بیارم اما از چندتا چیز میترسم و اینکه همسرم راضی نمیشه ببین ...

بنظرم مهم نیست کلا خانواده شوهر بین نوه ها فرق میزارن حتی بچه من و بچه برادرشوهرمو فرق میزارن به اون توجه میکنن کلا

دوما من واقعا سالی یبار عمه و عمومو نمیبینم اون بچه هم همین

با شوهرت صحبت کن کم کم ان شاالله راضی میشه

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
بنظرم مهم نیست کلا خانواده شوهر بین نوه ها فرق میزارن حتی بچه من و بچه برادرشوهرمو فرق میزارن به اون ...

بنظرت اسپرم اهدایی بهتر نیست؟بچه پرورشگاه بهتره یا اهدایی؟بعد شما چند سالتونه؟

1401/0۸/15 بدترین تاریخه برام تاریخی بود که قراربود انتقالم مثبت بشه باخودم گفتم مردادماهی میشه وای چقدرذوقشوکردم خابشودیدم بغلش کردم بوش کردم بوسیدمش وای چه حس شیرینی حتی خابشم شیرینه نشدکه بشه فقط چندساعت تو ایستگاه اتوبوس نشستم برای تنهایی و دل ناامیدم گریه کردم و برای همیشه پرونده بچه دار شدنم رو بوسیدم گذاشتم کنار منکه حسرت بدل موندم ولی انشاا... هیچکدوم از شماهایی که دارید آی وی اف میکنید ناامید از آزمایشگاه نیایید بیرون🙏🙏
2731
میدونی خودمم خیلی دوسدارم یه دختر بچه رو بیارم اما از چندتا چیز میترسم و اینکه همسرم راضی نمیشه ببین ...

بنظرم مهم نیست کلا خانواده شوهر بین نوه ها فرق میزارن حتی بچه من و بچه برادرشوهرمو فرق میزارن به اون توجه میکنن کلا

دوما من واقعا سالی یبار عمه و عمومو نمیبینم اون بچه هم همین

با شوهرت صحبت کن کم کم ان شاالله راضی میشه

بنظرت اسپرم اهدایی بهتر نیست؟بچه پرورشگاه بهتره یا اهدایی؟بعد شما چند سالتونه؟

نه عزیزم اسپرم اهدایی کلا تو ایران از نظر شرعی درست نیست

اگرم درست بود شوهر من که اولا فهمیدیم بچه دار نمیشیم گفت اسپرم اهدایی به هیچ وجه نمیگیریم و بنطر من اکثر مردها راضی نمیشن

مگر اینکه جنین اهدایی بگیرن بنظر من که ارزش اون همه خرج و ریسک  انتقال منفی رو نداره

الان ۲۴

بله، بارداری با استفاده از فراوری پزشکی جنین (IVF) امکان پذیر است و این روش برای زوج‌هایی که به دلایل مختلفی از جمله مشکلات ناباروری، مشکلات هورمونی یا مشکلات تخمدانی با مشکل روبرو هستند، یک گزینه معتبر است. در این روش، تخمک از زن و اسپرم از مرد در محیطی خارج از بدن به همراه هم ترکیب می‌شوند تا جنین تشکیل شود، سپس جنین به رحم زن انتقال داده می‌شود.

اما همانطور که در هر روش پزشکی دیگری نیز این روش هم با خطراتی همراه است. خطرات ممکن شامل موارد زیر می‌شوند:

1. خطرات مرتبط با فرایند جراحی: مراحل تزریق مواد هورمونی و استفاده از سونوگرافی جهت مشاهده تخمدان‌ها ممکن است با خطراتی همراه باشد.
  2. خطرات مرتبط با استفاده از داروهای هورمونی: استفاده از داروهای هورمونی برای تحریک تخمدان‌ها ممکن است با عوارض جانبی مانند سردرد، دیاره، تورم شکم و خطر افزایش تعداد تخمدان‌ها همراه باشد.
  3. خطرات مرتبط با بارداری: بارداری ناشی از IVF نیز ممکن است با خطراتی همراه باشد، از جمله افزایش خطر ابتلا به عفونت‌های مرتبط با بارداری، خطر قطع دوره‌ی بارداری (انقطاع بارداری)، افزایش خطر بروز نارسایی جنینی و ابتلا به بیماری‌های مرتبط با بارداری.
  4. خطرات روانی: فرایند IVF ممکن است بر روی سلامت روانی زوج‌ها تاثیر بگذارد، از جمله افزایش استرس، اضطراب و افسردگی.

قبل از تصمیم به انجام IVF، مهم است که با پزشک خود مشاوره کنید و خطرات و مزایای این روش را به دقت بررسی کنید.

2738

سلام دوستای گلم امیدوارم تک تک اونایی ک انتظار بچه دارشدن دارن هر چ زودتر دامنشون سبز بشه عزیزای دلم من دیروز انتقال دادم توروخدااااا لطفا دعا کنین مثبت بشه و این ۱۲روز زودتر بگذره ب روز نتیجه برسم بخدادیگه خسته شدم ازناامیدی 

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم