2733
2734
عنوان

خانوما توروخدا بیاین باردارم از صندلی رفتم بالا

| مشاهده متن کامل بحث + 494 بازدید | 49 پست
من الان چی بگم که سه چهار ماهه حامله دو روز کامل رو چهار پایه بودم یه روز کابیناتا رو خالی کردم ظرفا ...

خب نه دیگ اگ گذشته و لکه بینی نداشتی که اوکیه ،فقط نکن این کارارو واجب ک نیس خطرناکه یه وقت خدایی نکرده میفتی از چهارپایه،چندماهته الان؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب نه دیگ اگ گذشته و لکه بینی نداشتی که اوکیه ،فقط نکن این کارارو واجب ک نیس خطرناکه یه وقت خدایی نک ...

وای آره شوهرم وقتی فهمید چی به چیه کلی دعوا کرد گفت به یکی میگفتی گفتم چیزی نیس نه خداروشکر لکه اینا نداشتم و ندارم فقط از خسته کی کمرم و پاهام درد میومد الآنم اسباب کشی داریم شوهرم همه رو پایین کرد میگه تو اون خونه هم نمیذارم تو بذاریشون خودم انجام میدم منم الان گاهی فکر میکنم میگم دیگه نباید بکنم چون امکان افتادن هم هست مدت طولانی وقتی کابینتا رو تمیز میکردم میگم اگه میوفتادم چی ولی دیگه حالا فهمیدم باز همینم خوبه

نمی‌دونم چی بنویسم 🤦😂 بزار فکر کنم. در حال نوشتن...
2728
پارسیان و آسیا رو یادمه ،شمام پیش برنجیان میری؟

نه من پیش محمدی میرم

یکی معرفیشون کرد گفتم اگه نیکانه برم پیشش

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه من پیش محمدی میرم یکی معرفیشون کرد گفتم اگه نیکانه برم پیشش

چرا میخوای نیکان بری؟

پارسیانم خیلی خوبه

نیکان و یادم نیست زنگ بزن از منشیش بپرس

اسم کوچیکش چیه دکترت ؟راضی هستی؟

چرا میخوای نیکان بری؟ پارسیانم خیلی خوبه نیکان و یادم نیست زنگ بزن از منشیش بپرس اسم کوچیکش چیه د ...

لیلا محمدی

همینجا خیلی تعریفشو شنیده بودم 

خیلی معطلی داره مطبش برا همین مرددم

مثلا هفته پیش وقتم دو بود و هشت رفتم داخل

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لیلا محمدی همینجا خیلی تعریفشو شنیده بودم  خیلی معطلی داره مطبش برا همین مرددم مثلا هفته ...

کدوم سمت تهرانی؟

من شنیدم نیکان ماهی یه بار تصمیمشون عوض میشه ممکنه سزارین اختیاری نکنن،اگ میخوای سزارین اختیاری بشی

2738
کدوم سمت تهرانی؟ من شنیدم نیکان ماهی یه بار تصمیمشون عوض میشه ممکنه سزارین اختیاری نکنن،اگ میخوای س ...

تهرانپارس

من دومین بارداریمه اولی سزارین بوده قبول میکنن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کی این کارو کردی؟ آخه‌مگ مجبوری دختر؟

والا همینو بگو تو که دو روز دیگه میخواستی بری چرا الکی خودتو اذیت کردی تقریباً دو هفته میشه 

نمی‌دونم چی بنویسم 🤦😂 بزار فکر کنم. در حال نوشتن...
تهرانپارس من دومین بارداریمه اولی سزارین بوده قبول میکنن

من پیروزی ام دکترم روشنک احمدپوره به خاطر اینکه نزدیک باشه عوض کردم ولی خیلی از دکترا نیکان زایمان میکنن

نیکان میدونی چقدره هزبنش؟

خب بری بالا ، یعنی چی؟ مگه از پله نمیری بالا؟

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2706