2733
2739

اگه بخوای جهزیه لوازم برقی و ... قیمتای معمولی رو به بالا بگیریم تقریبا کلا  چقد میشه 

شما چطور جهزیه میدین ؟ما اینجا پسر فقط تلویزیون و لباس شویی و ظرف شویی و یخچال و فرش میده 

دختر سرویس خواب و لوازم برقی و مبل و میز غذا خوری 

ایمان دارم که حواست بهم هست خدا❤️😊
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

اینجا پسر کل پول جهازو میده ...طرف دخترم میره میخره🤞🏻🦕

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔کاربر ۱۴۰۰ هستم...بابغته آ🕸️🐩هشت زبانه‌م✌🏻

رسمی نداریم 

به تصمیم دختر و پسره عشقی کار میکنن😂

خودم و همسرم تصمیم گرفتیم به یک میزان پول بذاریم و بدون دخالت و حمایت خانواده ها جهیزیه رو خریداری کنیم هر چه قدر که در توانمون بود 

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
ما دختر هرچقدر تونست میگیرع کلا هم نگرفت کسی سرزنشش نمیکنه دراصل وظیفه داماد میدونن کل هزینه هارو ...

قانونا جهیزیه  با داماده تمام و کمال

2738
اصفهان  همش دختر، تلوزیون با پسر

من بمیرم پس با اصفهانی عروسی نمیکنم.کامل برعکسین شماها🤣

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔کاربر ۱۴۰۰ هستم...بابغته آ🕸️🐩هشت زبانه‌م✌🏻
جدی؟ پس چجور اینجا گفتن ترک ها رسم سختی برای جهاز دارن و دختر باید حتی پرده و مکتم بگیره و خونه رو ک ...

اردبیل اینطوره بقیه ترکارو نمیدونم 

2706