2733
2739

من با شوهرم بحث دعوا داشتم . و اسم طلاقم اوردم  

گفتم برو طلاقم بده نمیده.  

الان بهش بگم مهریمو میببخشم ۱۴ تا می کنم ولی شروط ضمن عقد بهم بده . بنظرتون اشتباست؟: میشه اصلا یا بیخیال بشم.

یا اینک یکی دوسال بعد بگم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بنظر من کوتاه بیا

زندگی کردن شوخی بردار نیست

برو سر زندگیت و ب رو خودتم نیار

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻

خواهرم مهرشو بخشید حق طلاق گرفت 

بعد نخواست طلاق بگیره و خواست مهریه جدید تعیین بشه گفتن حدودا ۱۰۰میلیون خرجشه

تنها راهش اینه طلاق بگیره بعد دوباره عقد کنه و این کار رو کرد 

حالا دقیق جزییات رو نمیدونم ولی قبلش از جای مطمئن پرس و جو کن یهو بدتر نشه گرفتار نشی

2740

عزیزم یجوری رفتار می‌کنی انگار دشمنین دور از جون 

مگه داری معامله میکنی

خدایمهربونم 💖 مواظب تو دلیم باش خدایا شکررررررت💋خدا جونم مصلحتت با خواسته من یکی باشه الهی آمین🙏❤️
ببین برای جدایی باید گذینه بهتر و یا شرایط بهتر داشته باشی وگرنه به قول اون دوستمون خودتو بزن به بیخ ...

وقتی یکیو دوست نداری چطور میشه بری زیر یه سقف ؟؟؟: مگ عمر ادمیزاد چقدره . درسته کوتاه میام و زندگی می کنم . کلا گفتم

هر چقدر خونه بابا شرایط جالبی نداشته باشی 

وقتی یکیو دوست نداری چطور میشه بری زیر یه سقف ؟؟؟: مگ عمر ادمیزاد چقدره . درسته کوتاه میام و زندگی م ...

عزیزم این طرز فکر خوبه ولی قبلش باید گذینه بهتر از حالت داشته باشی. بعدش بخای دور خودت بچرخی و بی پول و بدون خونه زندگی بشی چه فایده داره آخه. بنظر من آدم وقتی از خونه پدرش میاد بیرون باید درست انتخاب کنه، چون بعد طلاق شرایط به حالت اول برنمیگرده، مگه اینکه خودت کار و درآمد بالا داشته باشی. 

2706