2733
2734

اگر میخوای بچه ات خوب بشه و بیشتر از این اذیت نشه همه قطره ها رو بریز دور و فقط اینفاکول پیدا کن و بش بده، البته حتما با دکتر مشورت کن ، من خودم و اطرافیانم همه قطره ها و ماساژ و ... رو امتحان کردیم دریغ از سر سوزنی نتیجه، ولی قطره اینفاکول با اولین استفاده نتیجه داد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگر میخوای بچه ات خوب بشه و بیشتر از این اذیت نشه همه قطره ها رو بریز دور و فقط اینفاکول پیدا کن و ب ...

اتفاقا دوستم هم بهم گفت

چرا دکتر خودش نداد

دهبار دکتر رفتم

راستی از شیردهی بگو  شیر خشک چند سی سی میدی ؟ شیر خودتو وقت میکنی بدی ؟

دکتر من نامرد هیچی نداد گفت کولیک پایان سه ماهگی تمومه

ولی میدونم نیست

والا شیرخشک میدم

هر دفعه بیدار میشن ۶۰تا یا ۳۰تا شما چی

دوماهگی چند کیلو بودن

چندهفته دنیا اومدن؟

خدا نگه داره براتون

2740
میشه بگی چطوری درست میکنین منم به نی نی م بدم

۱قاشق مرباخوری آرد برنج رو با ۱ استکان آب میذارم با شعله کم بجوشه .کف روش رو برمیدارم بعد یه تکه نبات سفید میندازم .نباتش اندازه یه حبه قند باشه.هم میزنم بعد حدود ۲۰ دقیقه میذارم بجوشه .باید مثل شیر باشه غلظتش. اگه دیدی سفت شد با شیری که بچه میخوره رقیقش کن .بعد ۱ قاشق مربا خوری بده بهش. فرداش ۲قاشق بده.اگه دل درد نداشت که روزی ۱قاشق اضافه کن.اگه داشت روزی ۲قاشق رو بده تا معده عادت کنه

کاش روزی بیاد که حال دل همه خوب باشه
۱قاشق مرباخوری آرد برنج رو با ۱ استکان آب میذارم با شعله کم بجوشه .کف روش رو برمیدارم بعد یه تکه نبا ...

فقط وقتی فرنی خواستی بدی قبلش سیر باشه .وقت شیر خوردنش نباشه. بعد شیرش نیم یا ۱ساعت بعدش بهش بده. بادگلوش رو حتما بعدش بگیر.چون سنگین میشه بچه اگه قبل شیر بدی دیگه شیرشو نمیخوره. اگه دیدی بعد فرنی میل به شیر نداشت بچه رو مجبور نکن که شیر بخوره صبر کن تا گرسنه بشه بعد شیر بهش بده. اگه هم دلش درد گرفت قطره کولیک بهش بده. عرق نعنا و این چیزا رو بهش نده. بابد حواست باشه چیز جدید ندی تا اگه خدای نکرده به فرنی حساسیت کرد متوجه بشی.

کاش روزی بیاد که حال دل همه خوب باشه

۲ ماه

۴ ماه

۶ ماه

برای هر بچه متفاوته

بچه من ۴ ماهگی خوب شد ، گرمیچر میدادم بخاطر کولیکش اسهال داشت گرمیچر قطع کردم خوب شد فهمیدم خوب شده و خوابش هم اوکی شد🫰🏻💕

دلبرمومشکی۲ سابقم 💕«آریان پسر عزیزتر از جونم♥️»مامان قناد هستم🥰🧁ی قناد خونگی که با عشق کیک و شیرینی میپزه😍🌱 ی دختر خودساخته😘 پیج اینستاگرامم: @ariyanaz_cake در انتظار فرشته کوچولوی دوم خانوادمون✨ ۴ ماه انتظار...
2706