2737
2734
عنوان

خونه مادرم دیدم یخچال خالیه

1468 بازدید | 39 پست

اومدم خونه مادربزرگم دیدم یخچال خالیه شرایط ما فرق میکنه اینجا مثل خونه مادرمه چون مادربزرگم بزرگمون کرده 

فقط تو فریزر چندتا بسته سبزی بود خیلی ناراحت شدم 

از خونه خودم یکم مواد غذایی آورده بودم ولی کم آوردم چون ترسیدم مادرشوهرم ببینه تو یه ساختمونیم 

باید با مادرم برم بازار چندتا مرغ و اینا بخرم بدم مامانم بیاره چون میترسم آدمای شوهرم ببینن بفهمن 

خودم درآمد ندارم یکم پس انداز دارم شوهرم گاهی پول میده از اون خرج کنم باید 

میرم سرکار یعنی میرم سالن آرایشگری ولی ماهی خیلی کم میدن گاهی وقتا هم هیچی نیست چون مشتری نیست

اگه شغلی سراغ دارین بگین بهم

تو مثل یه خواب خوب فانتزی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط اینو بگم بهت افتخار کردم

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2728

خدا چندین برابر برگردونه بهت

برو خونه نامانت اونجا از کوروش و اینجور فروشگاه ها سفارش بده بیارن در خونه 

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤
2738
لامصب با ماشین تو راهی سوار میشم میام میترسم کسی ببینه  خودم نمیتونم ماشین برونم

افرین بهت دستت درد نکنه هواشو داری 

ولی چرا بچه های خودش کمک نمیکنن که برای توهم ی وقت دردسری درست نشه🙁🙁

اگه می‌ترسی شوهرت ببینه پول بده مامانت براش بگیره خودت نرو دردسر نشه برات

اینم فکر خوبیه فقط مامانم خیلی کم میتونه بره شهر شوهر اونم گیره 

مادربزرگم و مامانم اینا روستا ان

خدا چندین برابر برگردونه بهت برو خونه نامانت اونجا از کوروش و اینجور فروشگاه ها سفارش بده بیارن در ...

مرسی فقط اینجا روستاست از اینجور فروشگاه ها ندارن چندتا مغازه هست که اونم خواهر کوچیکم میتونم بفرستم اونم زورش به چندتا مرغ نمیرسه یا اونم میترسم باباش ببینه

بخاطر چی ؟ من که نمیتونم کاری براش بکنم

بخاطر رفتارت و قدردانی ات و اینکه با همون نداری بهشون میرسی

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
مرسی فقط اینجا روستاست از اینجور فروشگاه ها ندارن چندتا مغازه هست که اونم خواهر کوچیکم میتونم بفرستم ...

اها اره پس سخت شد

پروفایلت 🤩

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤
اینم فکر خوبیه فقط مامانم خیلی کم میتونه بره شهر شوهر اونم گیره  مادربزرگم و مامانم اینا روستا ...

خب پول بفرس برا مادربزرگتیا از همون چیزایی که تو خونه داری بده مامانت ببره 

دست گلن درد نکنه دختر مهربون

من
2706