2737
2739

خانما چراااا انقد رابطه ج ن س ی برا آقایون مهمه؟مگه این رابطه چیه که بخاطرش از همه چیز حاضرم بگذرن؟؟؟واقعاااا چرااااااا؟

خب درسته ماها هم دوست داریم این رابطه رو ولی نه مثله آقایون که بخاطرش جون میدن

چون تو اون لحظه عقل از خشتک الهام میگیره 

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

همینطور ک‌نیاز داریم غذا بخوریم حموم بریم رابطه م‌همونه... خب باید خالی شن دیگه نمیشه ک 

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
2740
من خیلی سردم ولی شوهرم پدرمو درآورده  بهش میگم اصلا فکر کن من نیستم ولم کن  یه وقتا خسته ...

مگه در هفته چقدره؟

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
چون مردا حیوان پیشرفته اند و غریزه شون دست خودشون نیست

حیوان پیشرفته چیه 

خانومام نیاز دارن 

2706