2733
2734
عنوان

اگه مامان و بابات چه کارایی نمیکردن تو الان آدم سالم تری بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7010 بازدید | 366 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واقعا قلبم شکست برات. ازدواج از روی اجبار اونم توی سن کم واقعا کشنده اس بچه هم داری الان؟

متاسفانه اره .البته اگه اون نبود تاحالا نمیدونم چه بلایی سر خودم میاوردم یه جورایی برام نور امیده .

صبر انتخاب نیست                                                                اجبار است🙂                                                    
اگه کتکم نمیزدن اگه باهام بد رفتار نمیکردن اگه منو مجبور نمیکردن زن پسر عموم که زن داره بشم بخاطر ...

خیلی متاسفم انیسا ایشالا از این به بعد بهترین ها برات رقم بخوره و خوشبخت ترین بشی و دیگه هیچکس نتونه اذیتت کنه🥲🫂🫂❤

کاربر zxm23  هستم. و در حال حاضر عضو فعال گروه مافیایی سلامت باشید🗿  هییی.... بی دلیل تعلیق شدم. بگذریم.🙂✋علیکم السلام😁حالت چطوره؟؟؟چخبرا؟ دوست داشتی ریپ بزن جواب بده👌😁در همین حین که این متن و مینویسم حوصلم سر رفته...و موقعیت حرص دادن یا کرم ریزی کسی و ندارم چون ساعت ۱شبه😅حوصلم سر میره باید یا کرم بریزم یا حرص بدم یکیو👌انرژی و فعالیت و... کلاا شور و هیجان زیادی دارم و سعی میکنم به بقیه هم منتقل کنم😎🥳😁 عاشق کارتون های باب اسفنجی و بینوایان و انیمیشن های المنتال درون و برون و رالف خرابکار وقتی میگم عاشق اینا یعنی 100 بار هرکدومو دیدم و برای  بار 101 میبینم😁یه کتاب و اهنگ خوبم معرفی کنم؟کتاب هنر خوب بودن خیلی قشنگه، هم قلم خوبی داره هم موضوع جالبی درمورد روانشناسی هست،کتاب به امید دلبستم و عقاید یک دلقک،48قانون قدرت هم خیلی بهتون پیشنهاد میکنم... اهنگ زندگی همینه ارتا،بیشتر از همیشه نازنین و محیار، چشماتو ببند، ای گل رویایی ، شراره😁،نازی نازی امشب دلم مست توعه👌،  و قد و بالای تو رعنارو بنازمم تو که با عشوه گری از همه دل میبری چرا نمیرقصی (مدیونی با ریتم نخونی😁 )اینا اهنگای قشنگی ان، قابل شمارو نداشت یادداشت کنید ۶۰۳۷....🤣خبب دوستان عزیز، براتون ارزوی بهترین هارو میکنم،به اخر این متن جذاب رسیدید🤣حالتون همیشه خوب باشه،وقتتون به خیر❤
2738

اگه بجای ترسیدن و تو سوراخ قایم شدن و بزدل بودن یکم پشت منو داداشم بودن الان روح و روان سالمی داشتم

تا یکی یه چیزی میگه جوری باهاش حرف میزنم که طرف میترسه میگه منکه باهات دعوا ندارم

از وقتی بچه بودیم هر کاری میکردیم حتی شده حق با ما باشه کتک میخوردیم

یه بار یادمه داداشم با دوستش دعواش شد بچه بودن اول اون شروع کرده بود ، پسره رفت مادرشو آورد و بابام بجای اینکه از داداشم طرفداری کنه گرفت جلو زنه داداشمو زد 🙂💔

بعدش داداشم گفت چرا منو میزنی ؟ بابام الکی گفت بخاطر اینکه پسره ناراحت نشه زدمت الکی زدمت و اینا

درحالی که دروغ میگفت بزدل بود از دعوا میترسید

الان یاد گرفتم حق خودمو بگیرم یاد گرفتم دیگه خانواده ای ندارم اصلا وجودشونو حس نمیکنم حس میکنم تو تصادف کشته شدن

یکبار تاحالا مشکل داشتنی نگفتم برم به بابام بگم بیاد همیشه ی خدا تو بدترین شرایط خودم پشت خودم بودم

دیدار با اولیا میشد مامانم عزا میگرفت با غرغر میومد مدرسه همیشه کاراشو به من ترجیح میداد

تو مدرسه همیشه من کمتر از همه پول میبردم ، وقتایی که شیفت ظهر میشدم یه نهار درست و حسابی جلوم نمیذاشت بخورم برم

الان حتی نگاشونم نمیکنم منتظرم ازدواج کنم برم یه شهر دیگه واقعاً دیگه برام مهم نیستن

اگه پدر و مادری دارید که پشتتون هستن اگه بهتون عشق میدن برید دستاشونو ببوسید

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️

اگه جلو بقیه تحقیرم نمیکردن نمیکوبوندن منو 

اگه نمیگفتن نمیتونی نمیخونی   نون  واونده رو حذف میکردن از زبونشون 

الان عزت نفس بالاتری داشتم‌

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35