2733
2739
عنوان

اگه مامان و بابات چه کارایی نمیکردن تو الان آدم سالم تری بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7013 بازدید | 366 پست

من ک کلا سوختم از بچگی تا دهن وا کردم چیزی بخوام جوابش شد کتک .آخرشم تو سن ۱۵ ازدواج کردم و به اجبار مردیو تحمل میکنم که عصبیه و دسته بزن داره و هیچ علاقه ای بهش ندارم .کاش یکم باهام خوب بودن و هیچ وقت ازدواج نمیکردم 

صبر انتخاب نیست                                                                اجبار است🙂                                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان سالمم ولی اگه اون موقع که ۱۹ سالم بود و بابام رییس کل یکی از بخشای فرودگاه مهرآباد بود مثل بقیه ...

اینم خیلی تو خونواده های ایرانی مشاهده میشه.

نمیزارن بچه هاشون رو پای خودشون وایسن

2728
هییی عزیزم ی کاری با من کردن ک من داخل جمع نمیتونم حرف بزنم گریم‌میگیره زود بااینکه ۲۲ سالمه .و کلا ...

من تو جمع جرعت نمیکنم حرف بزنم. حس کم بودن نسبت به بقیه همه سالامو دارم و هنوز نتونستم رفعش کنم متاسفانه

همینکه همه تلاششونو میکنن عالیه خداحفظ کنه پسر کوچولوتو برات

مرسی عزیزم

اما پسرم همچین کوچولو هم نیست...۲۲سالشه😄

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
من ک کلا سوختم از بچگی تا دهن وا کردم چیزی بخوام جوابش شد کتک .آخرشم تو سن ۱۵ ازدواج کردم و به اجبار ...

واقعا قلبم شکست برات. ازدواج از روی اجبار اونم توی سن کم واقعا کشنده اس

بچه هم داری الان؟

2740
   او ببخشید اشتباه شد. تنش سالم باشه

عزیزدلم😍😄

زنده باشی مهربونم😘

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
2706