2737
2734
عنوان

اگه مامان و بابات چه کارایی نمیکردن تو الان آدم سالم تری بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7013 بازدید | 366 پست
مادر و پدرتم خودشون تو همچین خونواده ای بزرگ شدن؟

نه اصلا 

پدر من از کلاس پنجم بود رفت سرکار کار میکرد از شهرستان تو همون سن کم میرف شهرای دیگ 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پذرمادر فک میکنن با محدودیت بیش از حد دارن به بچشون لطف میکنن ولی من با محدودیتی ک بهم دادن چهار تا ...

میدونی عزیزم وقتی تو جمع دوستات یا جامعه نباشی خیلی چیزا رو تجربه نمیکنی. خیلی چیزارو یاد نمیگیری و اینطوری تقریبا هممون شکست خورده میشیم. چون تجربه هامون کمه. بقول تو هممون ساده و خام میمونیم و طعمه میشیم. کاش همون بچگی طعمه میشدیم که الان نیاز نبود تجربه اش کنیم و بابتش افسرده شیم

نه اصلا  پدر من از کلاس پنجم بود رفت سرکار کار میکرد از شهرستان تو همون سن کم میرف شهرای دیگ&n ...

جالبه که مادر و پدر منم تو همچین خونواده ای نبودن اما خودشون رفتار متفاوت داشتن  

2731
منو خونه این و اون نمیذاشت بیشتر از سنم بهم مسئولیت نمیدادن افکار خودشون رو ب من تزریق نمیکردن تو ...

فکر کنم با تو بیشتر از سنت رفتار میکردن. یه جورایی روحت پیر تر از سنت شده

اگر هر روز زندگیشون دعوا نبود اگر وقتی میدیدن باهم اصلا نمیسازن پا میذاشتن رو احساسشون و جدا میشدن ...

تو خیلی از دعوا های مادر و پدرت ضربه خوردی. درکت میکنم عزیزم. سعی کن خودتو دوست داشته باشی اینطوری بهتر میشی

جالبه که مادر و پدر منم تو همچین خونواده ای نبودن اما خودشون رفتار متفاوت داشتن    

عزیزممم🥺

اما هرچیزی میونه اشخوبه تعادل باید داشته باشیم تو هرچیزی من هیچوقت بلد نشدم مستقل باشم رو پای خودم وایسم چون هیچوقت نزاشتن ک مستقل شم نزاشتن رو پای خودم وایسم اونقدر منو لوس و ننر بار اوردن فقط بعد ازدواج فهمیدم زندگی همش رویا نیس و سختی داره از خانواده مرفهی نیستم دستمون ب دهنمون میرسه اما خرپول نیستیم اما بابام همیشهههه خاست بهم ثابت کنه زندگی تو رمانا واقعیه و زندگی ک داشتم مث داستان بود هیچوقت نزاشتن با دوستای زیادی رفتو آمد کنم همیشه زیر نظر اونا بودم همیشه کنترل شد همچی از یطرف خوبه بفکرم بودن ک ظربه نخورم اما خب کارشون رفتارشون باهام باعث شد من همیشه بهشون تکیه کنم و نتونم مشکلمو خودم حل کنم 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
پدر و مادر من دو تا آدم بی محبت افراطی در دین. پدرم سختگیر و بددل و مامانم هم وسواس فقط تو احکام دین ...

هر چیزی که روش پافشاری و اجبار باشه مردم بیشتر ازش متنفر میشن. کاش ملت بفهمن اگه میخوان بچه هاشون به یه چیزی علاقه مند بشه از طریق اموزش درست سمتش برن نه اجبار. بازم بنظر من نباید کسی رو سمت چیزی سوق داد. این زندگیه خودشه و خودش انتخاب میکنه. تو فقط باید سعی کنی درست و غلط بهش یاد بدی همین

2740
عزیزممم🥺 اما هرچیزی میونه اشخوبه تعادل باید داشته باشیم تو هرچیزی من هیچوقت بلد نشدم مستقل باشم رو ...

میشه بدونم الان بنظرت مادر خوبی هستی یا نه؟ چطوری با بچه ات رفتار میکنی؟

امروز داشتم توی دلم مامان خدابیامرزم فحشش میدادم😭

میگفتم اگه بهم بافتن قالی یاد نداده بودی دستام خراب نشده بود حالا که پشت سیستم میشینم میبیم مشتری زل زده به دستام ومن باید خجالت بکشم 😔😔

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
میشه بدونم الان بنظرت مادر خوبی هستی یا نه؟ چطوری با بچه ات رفتار میکنی؟

من بچه ندارم عزیزم از دستش دادم و خیلی دوسش داشتم

نمیدونم چجور مادری میشم اما میدونم خیلییی دوسش دارم براش همه چی فراهم میکنم دورا دور مواضبشم بهش زیاد گیر نمیدم سعی میکنم مادر خوبی باشم:)

2706