2733
2734

بوش خیلی خیلی خوبه 

پخش بو متوسط 

ماندگاری درحد صبح بزنی تا ظهر یا عطر میمونه

بین بادی اسپلش های مای از همه بهتره این مدل

شما هم اگه بادی اسپلش خوبی استفاده کردید معرفی کنید🌹

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اینجا فقط ویکتوریا سکرت اوووووورجینال استفاده میکنن.🤣🤣🤣

واه واه چطور روت شد واسه مای تاپیک بزنی😂

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
2738
مرسی معرفی کردی اون ادکلن بنفشه چیه؟

مانیفیست

بوش گرم و شیرینه 

کلا عطرایی که من میزنم گرم و شیرینن اگه سلیقه عطرتون اینجوریه عطر خوبیه

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨

من صورتی مای رو استفاده کردم خوشبو بود بوش شیرین و یکمم تند

+از شیطان پرسیدن در طول هفته چیکار میکنی؟ _گفتش دو روز آمریکا درس میدم.. بعد یه روزم انگلیس درس میدم.. یه چهار روزم میام ایران واسه ادامه تحصیل 😂✋🏻
مانیفیست بوش گرم و شیرینه  کلا عطرایی که من میزنم گرم و شیرینن اگه سلیقه عطرتون اینجوریه عطر ...

مانیفستو*

قیمت میخواستم بنویسم😂🤣

متوجه شدم😂❤️

ویکتوریا سکرت اصل وایی ینی خیلی خوبه

ویکتوریا سکرت اصل یکم سخته پیدا کردنش 

معمولا فیکن مگر از آنلاین شاپ های معتبر خرید 

2706