2737
2734

من هشت ساله ازدواج کردم تو این هشت سال شوهرم کاری نکرده برام.نه عروسی گرفتن نه سرویس طلایی هیییچی.حالا من بهش گفتم حداقل برام گوشی بخر بعد هشت سال قول داد تا آخر سال بخره.ولی الان هی میپیچونه که میخوای چیکار گوشی گرون ازت میدزدن بیا گوشی ارزونتر بردار و... در حالیکه من خودم پول داشتم ۱۵۰ میلیون دادم بهش دو سه هفته پیش ماشین عوض کنیم.کلی اشکمو بخاطر این گوشی درآورد.احساس میکنم خیلی غرورمو خورد کرد.حالا من دوتا گردنبند دارم که میدونه خیلی دوسشون دارم دیشب گفتم اینا رو میفروشم میخرم نیاز به تو نیست.گفت بفروشی اسمتو نمیارم یجا پیدا کردم قسطی تو همین چند روزه میگیرم برات. بنظرتون صبر کنم چند روز دیگه یا از لجش هم که شده خودم طلامو بفروشم بخرم؟ اصلا بحث پول نیستا فقط دلم میخواست بعد این همه مدت یکاری برام کنه.من همیشه کار کردم دستم تو جیب خودم بوده

خداجون شکرت...💞

اینم عاقبت لی لی به لا لای شوهر گذاشتن 

از کاربرای قدیمی هستم بارها تعلیق شدم اگه با من مخالفین ریپلای نزنین حوصله بحث الکی ندارم مخاطبم فقط استارتره     مردا ریپلای نکنن جواب نمیدم ❌🚫                  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
نفروش  حیفه شوهرت روی پول اونا حساب باز کرده که میگه نفروشی

نه کاری به طلاهام نداره چون خیلی دوسشون دارم هروقت پول لازم بودیم هر طلایی فروختم جز این دوتا گردنبند دیشب دعوا کردم باهاش گفتم میفروشم انگار یکم بهش برخورد.

خداجون شکرت...💞
نه کاری به طلاهام نداره چون خیلی دوسشون دارم هروقت پول لازم بودیم هر طلایی فروختم جز این دوتا گردنبن ...

پس مجبوری با طعنه و تیکه بار کردن کارتو پیش ببری 🤦🏼‍♀️

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀