2737
2739

حس میکنم نسبت ب بقیه خنگم  

انقد خوندم تمرین کردم نصف نمره رو نگرفتم . دوستام شب امتحان خوندن و خیلی کم خوندن نصف نمره رو گرفتن . 

حتی اونایی هم که نمره کم میگرفتن این امتحان اسونو حدقل نصف نمره رو گرفتن ! 

خیلی تاثیر داشته تو روحیم بچها یکم ارومم کنین لطفاا 💔

حوصله ندارم ولم كنيددد💀

آره خیلی خوندم کامل خوندم جزوه روهم کامل خوندم۱۲ شدم😂

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

رتستش من تقریبا از هموناییم که دو ساعت میخونم بیست میگیرم 🤪😂

ولی ربطی ندارهه به هوش خب شما شاید تو مسائل هنری یا ساخت و ساز و اینا با استعداد باشی و درس های تئوری مدرسه برات سخت باشه و مجبور باشی بیشتر بخونی 

هر کسی تو یه چیز استعداد داره دیگ مثلا من خودم رباضیات و فیزیک برام آب خوردنه ولی یه درخت نمیتونم بکشم ☹️😂

آره من مثل خر میخونم همیشه هم نمره کامل نمی‌گیرم روحیمو خیلی باختم  تروخدا برام صلوات بفرستید ...

کاش من نصف نمره رو میگرفتم حدقل انقد بد نمیشدم پیش استاد ازم توقع داشت .

حوصله ندارم ولم كنيددد💀
رتستش من تقریبا از هموناییم که دو ساعت میخونم بیست میگیرم 🤪😂 ولی ربطی ندارهه به هوش خب شما شاید ت ...

این تاپیک واسه خط اولی که نوشتی واقعا جانداشت🍭

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
2706