2737
2734
عنوان

بنظرتون کدوم ف.ال دقیق تره؟؟؟؟

148 بازدید | 25 پست

هوش مصنوعی چطور؟کسی بلده باهوش مصنوعی برام بگیره؟

تو رو خدا هر کی هر طور که دوسداره با دل پاکش برام دعا کنه طلاهام بهم برگردن 😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام گلم تاپیک طلاهاتو بستی طلاهاتو خیلی نزدیک بهت میبینم توی کیسه سفید انگار داخل کمده بیشتر طلاهات ...

نه سکه و نیم ست هستن با دستبند، یعنی داخل کمدخودمون🤔؟خودمون متوجه شدیم کارهمسایست فقط میخوام برام ببینی بهم برمیگردن؟

تو رو خدا هر کی هر طور که دوسداره با دل پاکش برام دعا کنه طلاهام بهم برگردن 😭😭😭😭
سلام گلم تاپیک طلاهاتو بستی طلاهاتو خیلی نزدیک بهت میبینم توی کیسه سفید انگار داخل کمده بیشتر طلاهات ...

سلام عزیزم داخل کمد خونمون بوده که برده.

2740
طللهاتوی مردبرده  حتی بعضی وقتا دودله میشه برگردونع  ولی برنمیگردونه خودشم خیلی هم آدم ...

ممنون عزیزم میدونم مرد همسایه بردتشون من میخوام بدونم آخرش بهم برمیگردن ؟

الان دودله  ولی برنمیگردونه  طلهات زیادبودن

نه خب معلومه خودش که برنمیگردونه من شکایت کردم ازش امیدم بخداست گفتم شماهم ی چک بکنین ببینم چی میشه،بازم ممنون.

وتی عزیزم تو روخدا بگو دوهفتست سر اینکه سرش داد زدم کل واتساپ رو حذف کرده و بهش میگم نصب کن میگه باشه نصب میکنم و نمیکنه تو روخدا بگو نصب میکنه یا نه؟و اینکه منظورش چیه از اینکه میگه باشه و نمیکنه 

2706