2737
2739
عنوان

یه آقایی بهم گفت چقدر تو ماهی

826 بازدید | 33 پست

خانما من چون پوششم بسته است و همیشه جدی راه میرم ، متلک و حرف بد و پیشنهاد رل خیلی کم پیش میاد 

ولی چندبار پیش آمده خیلی مودبانه و بی منظور 

یه نفر گفت چقدر خوشگلی 

یبار یکی گفت چقدر سفیدی 

امروز هم داشتم رد میشدم یه آقای جوون بود ،هول و دنبال شماره و ..هم نبود ، فقط گفت چقدر تو ماهی ! :)

نچرال نچرال هم هستما حتی ابروهام نمی‌رم آرایشگاه برداره خخ

با این حال من اکثر مواقع فکر میکنم زشتم و هر کی نگام می‌کنه تو دلش میگه این چقدر زشته

واقعا تو بیرون اذیت میشم ، بقیه نگاه طولانی میکنن ،همش تو دلم عذاب میکشم و میگم الان با خودش میگه چقدر زشته این دختره 

کاش از این فکرها خلاص بشم یه روز 😔

عکس بده

تلخ و شیرین جهان چیزی به جز یک خـواب نیـست ،             مرگــ پایان می‌دهد یکـ روز این کابوس را 🙃                               بمان تنهـا که تنهـایی به این تن هـا ش‍رف دارد !            لالا لالا بخواب دنیا خسیسه ، واسه کمتر کسـی خوب می‌نویسه ، یکـی لب هاش همیـشه غرق خندس ، یکی چشـماش تو خوابـم خیسه خیسه :)💔
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

اقایون به همه همینارو میگن

فقط میخوان مخ زنی کنن

بیخیالشون

ف‍‌ق‍‌د اون‍‌ج‍‌ای‍‌ی ک‍‌ه اش‍‌ک ت‍‌و چ‍‌ش‍‌ات ج‍‌م‍‌ع م‍‌ی‍‌ش‍‌ه ب‍‌ع‍‌د س‍‌رت‍‌و م‍‌ی‍‌گ‍‌ی‍‌ری ب‍‌ال‍‌ا ک‍‌ه ن‍‌ری‍‌زه:')🥲💔️ // دِل ز هَر چه تَرسید عاقِبَت هَمان شُد.🖤️//‏توی شرایطیَم ك بگی سَلام،می‌زنم زیر گریه:)🙃🩶️//‌#پیر شُد دِلِ #مآ گَرچه آغازِ #جَوآنیست..💔🕊👋🌚!//انصاف نیست یک بار به دنیا اومدن، و این همه مردن:)🙃🩶//کاش آدما‌‌‌‌‌‌ درد حرفایی‌ که میزنن‌ رو‌ حس‌ کنن:)//میدونستم مهم #نیستم ولی دیگه نه اینقد :)🖤//میگه‌که :هزار و یک‌شب‌خیال‌بافتم؛از‌تویی‌که‌یک‌شب‌نداشتمت.....
2740
پز زیر پوستی

تو هم فمیدی خوشگل و سفید و نچرال و ماهه یا ب توضیح بیشتری نیاز داری

زیاد فکر میکنم ب هرچیز مسخره ای بارها و بارها مخصوصا اگر برایم زیاد اهمیت داشته باشد.حساس میشوم،درون خود میریزم و بدتر از همه نمیتوانم هیچکدام از این هارا نیز بگویم؛ درنهایت هم میدانم همین نابودم میکند.🙂🗿این حس تعهد انسانه ک  باعث موفقیت میشه نه تعداد افرادش🐺🧹 پاترهد⚡🧙‍♂️🧹خانه ام ابریست امادر خیال روزهای روشنم.نیما یوشیج:)

مردا به همه میگن 

هزار نفر به من گفتن

همین امروز یکی زل زد تو چشام گفت فدات بشم من😐😂😂

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
2706