2737
2734
عنوان

خانومایی ک تنبلی تخمدان داشتن یا دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 389 بازدید | 59 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چ خوب عزیزم خفیف بوده حتمن چن وقت اقدام بودین شما

نه اصلا خفیف نبود پدرمو دراورد موهای زاید زیاد که هنوزم هستن قائدگی نامنظم که بعد زایمان مرتب شد کلا دوماه اقدام کردم

2728
2740
کاش خونریزی منم زیاد شه نگرانم یکم

من هم تنبلی تخمدان دارم اوایل پریود میشدم بعد لکه بینی بود رفتم ازمایش دادم گفت اصلا یایسه نیستی این نشانه های تنبلی،الان دارو می خورم خیلی بهتر شده دوفاستون ومتفورمین ویه داروی برای کیست 

خب چرا اینجوریه شما قبلن نرمال بود الان اینجوری شده؟ شماهم ۳ روزه با حجم کم؟ من از وقتی قرص خوردم ...

آره منم حدود دو سالی میشه اینجوری شدم ولی قرص نخورده بودم، اتفاقا رفتم دکتر تازگیا همین قرصو بهم داده ولی نخوردمش ترسیدم عوارض زیاد داشته باشه

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
دوفاستون مصرف کن حجم خونریزیت بالا میره،پریودیت مرتب میشه ودر عین حال میتونی اقدام به بارداری کنی

دوفاستون واسه تخمک گذاری استفاده میکنین؟

من سینه هام حساسن ب قرص هورمونی کیست و توده در میاد توشون

نه اصلا خفیف نبود پدرمو دراورد موهای زاید زیاد که هنوزم هستن قائدگی نامنظم که بعد زایمان مرتب شد کلا ...

با وجود تنبلی دو ماهه باردار شدی ینی نظر کرده ویژه خدا هستی.

دست راستت رو سر من

توبه کردم از زدن بی بی چک اما توبه میشکنم هر بار باامید.خدا خودت گفتی ناامید نشو.پس جواب بده🥲
2706