2737
2734
عنوان

دانشجوها تو بلاتکلیفی نیستید؟

117 بازدید | 33 پست

ی حسی ندارید که زندگیتون داره هدر میره با دانشگاه رفتن و سرکار میرفتید زندگی بهتری داشتید؟ 

من اینجوری شدم یکم افسرده شدم چیکار کنم ؟🥲توان ادامه دادن ندارم دلم میخاد مستقل باشم 

حوصله ندارم ولم كنيددد💀

نه من میخوام برم دانشگاه

هدر رفتن نیست یادگیریه

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

راستش چون از اول استخدامم ندارم این حسو 

اما حتما یه سره کار خوب و پیدا می‌کنی 😍

من دهن ندارم 😢                                                                                                  چون سرویس شده برای نام کاربریم 🙃😂خیلیا می‌پرسن چرا اسم کاربریت اینه یک چون میخواستم یه چیزی باشه که وقتی نگاش می‌کنی یکم بخندی حتی در حد یه لبخند ساده و دو یکی کنارم بود و💨منم از اون الهام گرفتم ❤️ میشه برای حاجم یه صلوات بفرستی🌟

از ارتباطاتت برای سر کار رفتن، شوهر کردن و پول درآوردن، پیدا کردن سرمایه گذار و... میتونی استفاده کنی 

برو ادامه بده ناامید نشو

با سال بالایی‌ها و فارغ التحصیلا در ارتباط باش و ازشون کمک بگیر از تجربیاتشون استفاده کن

2740
داریم پاره میشیم بلاتکلیفی کجا بود

😂😂😂😂😂

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
حالا انشالا وقتی ک رفتی متوجه میشی

خب یه بار رفتم میدونم😄

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
از ارتباطاتت برای سر کار رفتن، شوهر کردن و پول درآوردن، پیدا کردن سرمایه گذار و... میتونی استفاده کن ...

دوترم دیگ دارم تا تمومش کنم واقعا خسته شدم از زندگیم متنفر شدم دلم میخاد یهو دانشگاه رو ول کنم دیگ نرم ولی زورم میاد ۲ترم مونده واسم و نرم هوف 💔

حوصله ندارم ولم كنيددد💀
خیال باطل،همش پارتی میخاد ی کار خوب 

رشتتون چیه 

اون که آره پارتی نباشه آدم لنگ

من دهن ندارم 😢                                                                                                  چون سرویس شده برای نام کاربریم 🙃😂خیلیا می‌پرسن چرا اسم کاربریت اینه یک چون میخواستم یه چیزی باشه که وقتی نگاش می‌کنی یکم بخندی حتی در حد یه لبخند ساده و دو یکی کنارم بود و💨منم از اون الهام گرفتم ❤️ میشه برای حاجم یه صلوات بفرستی🌟
2706