2733
2734
عنوان

زیر 15 سال نباید بیاد مراسم عروسیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 132164 بازدید | 1482 پست

چ عروس گستاخ و خود خواهی🥴

اه اه چقدر ی ادم‌میتونه احمق باشه همین درخاستی کنه نمیدونه دل طرف میشکنه نامرد خودتو. بزار جای طرف 

بنظرم ایشون باید بزرگ شه بعد ازدواج کنه البته ایشالا ب سرش بیاد😂شما هم بزار وقتی بچه دار شد ازدواج کن بگو لطفا زیر ۱۵ سال نیان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی عزیزم ایشالله دخترت باعث شادیت بشه خودتو ناراحت نکن  لیاقت ترو نداشتن.  اگه مذهبی بود ...

زنداییم واسطه بود اصلا فکر نمی‌کردم یکی لنگه خودش رو واسم پیدا کنه من فکر کردم اینان رسمشون مثل بقیه هست بعد از نامزدی فهمیدم چه اشتباهی کردم وقتی متوجه شدم.

2728
منم بخاطر بچهام دعوت نکردن ماهم عروسی ابجیم شد دعوتشون نکردیم چ اتیشی گرفتن  اینارم در نظر داش ...

مهم نیس...وقتی همچین حرفی میخوان بزنن اصلا نباید کارت دعوت بدن خیلی بهتره اینطور

ما زمانی که برای عقد خواهرم جا و مکان و پول به اندازه همه نداشتبم مجبور شدیم یک عده رو حذف کنیم 

و اتفاقا پشت سر ما هم حرف دراومد و ای کاش شرایط ما رو درک می کردند 

در مورد موضوع شما هم به احتمال زیاد شرایط دعوت یک عده رو نداشتند اما خب روش گفتن ایشون درست نبوده 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
وا ... بچه ها خوشگلی مراسمن. میشه مگه بدون اونا. اصل عشق و حال و بچه ها میکنن. من که کسی اینطوری دعو ...

کاش قبول کنید بچه هرکسی فقط واسه خودش جذابه برا بقیه باعث دردسره

البته اگه واقعا کنترل میکنید و مراقبت میکنید خراب کاری نکنه بحثش جداست

2738
بچه اره ولی نوجوون ۱۵ ساله چیکار میخواد بکنه؟ وسط پییست میخواد بدوئه؟یا انگشت بزنه به کیک؟ اون وا ...

من حرفی از سن زدم؟ 

درست نمیخونینا

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
عزیزم عروسی من که نه اگه عروسی شوهرم می‌اومدی روی سن همه بچه های کوچیک بودن و اطرافم داشتن رژه میرفت ...

ما اطرافمون مذهبی زیاد داریم بهترین عروسی ودی جی وبهترین سالنو میگیرین بهترین فیلمربردار هرچی که فکرشو بکنی شما خانواده شوهرت خسیس وبدرد نخور از اب درومدن 

باآل علی هرکه دراُفتاد وراُفتاد..لبیک یاخامنه ای ،لبیک یاحسین است💖جانم فدای رهبر            گر پدر نیست تفنگ پدری هست هنوز،سردارعزیز راهت ادامه دارد  .....  پاینده جمهوری اسلامی ایران  ...    الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم                                    کوروش بازوی نظامی یهود بوده همه تاریخ نویسانی که از کوروش تعریف و تمجید می کنند یهودی بوده اند. فرزند کوروش به اسم خشایار مست ملنگ باعث کشتار عظیم ایرانیان شد که به عید پوریم یهودیان معروف است. تنها حکومتی که سکه ای از آن پیدا نمی شود هخامنشی است در حالی که ماقبل هخامنشی سلسله هایی دارای سکه مضروب هستند. هخامنشیان یک نیروی نظامی بودند و هیچ ارتباطی با اقوام ایرانی نداشته اند..  ...شاید باورت نشه ولی کاربری چندین سالم بخاطر حمایت از سردار سلیمانی عزیز ترکید..نی نی یار مابخاطر سردارجونمونم میدیم کاربری که سهله                                  

این تاپیک که بنظرم الکیه

ولی ما هم چندین ساله بچه های کوچیکو دعوت نمیکنم همه فامیل و دوستامون هم همینطور. و به هیچکسم برنمیخوره عروسی که جای بچه نیست. برای ذوق بچه هاتون ببریدشون شهربازی 

توی تاپیکهایی که موضوعش جدی و خانوادگیه یا در مورد ازدواج و فرزنداوری هست، لطفاً عزیزانِ زیر ۲۲ سال، پست های منو ریپلی نکنن🩷
2706