2733
2734
عنوان

زیر 15 سال نباید بیاد مراسم عروسیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 132140 بازدید | 1481 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دختره تو اینستا اسمش هلیاس 

گفته هیچ بچه ای نباید حظور داشته باشه 

فقط پسرعمو و دختر عموهای یکی از عموهام میتونه بیاد

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
2740

سلام سلام مامانی عزیزی که برای بچه هاشون دنبال یه آلبوم عکس خوشگل میگردن من یه سایت پیدا کردم فقط ببینید چه آلبومایی رو اونم با چههه قیمتایی گذاشته،،گفتم با شماهم به اشتراک بزارم شاید خیلیاتون دنبالش بوده باشید،سرچ کنید گالری کادرنو،تو گوگل و تو اینستاهم هستن سرچ کنید میاد

اگه میخواست بچه ها نیان میشد درک کرد که نمیخواد خرابکاری و شلوغ شه ولی دیگه ۱۵ و دو سه سال پایین تر بچه نیس چه ازاری دارن

بهشت آنجاست که آزاری نباشد کسی را با کسی کاری نباشد🌸🌱    

به نظرم توی عروسی بچه های فامیل درجه یک فقط باید بیان یعنی خواهرزاده و برادرزاده های عروس و داماد یا نهایتا خاله و دایی و عمه،عمو…من خودم عروسی درجه دو و سه دعوتم کنن بچه نمیبرم 

کاربری که بعد شش سال به ناحق ترکید   من دیگه اون کاربر سابق نمیشم  از همتون آتو دارم  

من هر چی عروسی دعوت میشم بچه‌هامو نمی‌برم به دخترمم میگم مامان تو اینقدر تولد میری منو نمی‌بری چون مناسب من نیست ولی اگر این مدلی دعوت شم قطعا نمیرم عروسیشون

این ۸۳ که تو اسممه سال تولدم نیس خیلی پیرتر از این حرفام🤣 ۸۳ به میلادی 

به نظرم اصلانبایداین جورعروسیارفت توفامیلای ماتاحالاهمچین چیزی نشده بیان بگن بچه نیاریداتفاقاموقع حرف زدن میگن حتماپسرودخترتوبیاریا نیاری ناراحت میشیم،هممون همینطوری هستیم 

خودمونم سعی میکنیم توعروسیابچه ی کوچیکمون روتاحدامکان نبریم که توشلوغی مشکلی پیش نیادیانمیذاریم ازکنارمون تکون بخوره که مشکلی براش پیش بیاد

چه فکری میکنن بعضیا 

2706