2737
2734
عنوان

زیر 15 سال نباید بیاد مراسم عروسیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 132141 بازدید | 1481 پست

خواهر شما که دعوت نیست چند سالشه؟ 

به نظر من شما با روی خوش و خوشبرخورد برین به مجلس قشنگ کادو هم بدین از جشنم استفاده کنین خواهرتونم میتونه تو خونه وقت بگذرونه میتونید غذا و خوراکیایی که دوست داره براش آماده کنین یه فیلم خوب یکمی سرگرمی که اونم تو خونه بهش خوش بگذره

اما در کل به نظر من بچه باید بره تو همه مراسمات تا یادبگیره و تجربه کنه و اونم انسانه و حق شادی داره بچه‌ها توی سالن عروسی خیلیم قابل کنترلن و باعث زیبایی مراسم میشن حتی نیازی نیست خودشون تذکری هم بدن اگه به مسئولین سالن بسپرن اونا خودشون همه چیو کنترل میکنن میتونن یکی دوتا آهنگ تنها برقصن و بعدش بچه‌هام وارد داستان بشن 

<یک آدم را دوبار پیدا نخواهی کرد ،حتی در همان آدم:))) 🤍🌱”>
ببخشید تصور کردم خندم گرفت آخه یه نفر هم میگفت روز عروسی هلاک بودیم یکسره هم یه نفر پسرشو میداد بغل ...

خانواده ی شوهرم‌رسم‌دارن کادو بدن به اون‌بچه.

ماام‌نمیدونستیم‌دیگه اون‌آورد گذاشت‌که ما کادو بدیم‌ ماام بی خبر از همه جا. اون‌بجه شده بود ۱۰ساله ننش‌میگفت کادو ندادید به بچم😐😐😐😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کی گفته سن بالا؟ زوج های جوان و دوستانمون رو دعوت میکنیم ست بالاها هم عقد برای حفظ سنت

توروخدا این‌رسمارو درنیارید.

الان‌شما میتونی دخترخالت که مثلا متاهل و دوتا بچه داره دعوت نکنی؟

2728
من قبول ندارم بچه نباید برد مگه همه بچه ها شیطونن.بچه من قشنگ میشینه رو صندلی اصلا هم اذیت نمیکنه تا ...

عزیزم پسر خودم شخصا بسیار باشخصیت و اقاست ،،،اهل شیطنت وخرابکاری نیست،،ولی بچه دوساله سه ساله چهارساله چطوری میخای متوجه اش بکنی که شیطنت نکنه،،حق طبیعیش هست بدو بدو کنه،،،بازی کنه،،شیطنت کنه ولی نه وسط مراسم مردم،،،،قرار نیست بچه من و شیطنتاش واسه بقیه هم شیرین باشه،،،،عروس و‌داماد چقدر استرس کشیدن،،چقدر هزینه کردن که یک شب زیبا داشته باشن نه صدتابچه بریزه وسط سن و‌مجلسش رو‌بهم بزنه،،مهدکودک که نیست،،هرکس که درک داشته باشه باتوجه به شرایطش یا میسپاره به یه آدم مطمئن و‌میره،،،یا کلا نمیره و‌عذرخواهی میکنه،،هیچکس نمیگه بچه ها مهم نیستن یا ارزش ندارن،،،هرچیزی سرجای خودش،،،،طرف میتونه وقتی بچه کوچیک داره و‌جایی نداره بزاره همسرش رو بفرسته،،،کادو هم بده،،بنظرم حتی نباید نیاز به نوشتن باشه ،،هرکسی خودش باید فرهنگش رو داشته باشه

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
واسه کشیدن اون‌یه نفر ۵۰ نفر شیرجه میزنن‌ وسط سن. بعد دوتا بچه اون‌دور و بر قشنگتره یا ۵۰ تا زن‌گند ...

وای😂😂😂باور کن ندیدم تاحالا همچین چیزی

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
خواهر شما که دعوت نیست چند سالشه؟  به نظر من شما با روی خوش و خوشبرخورد برین به مجلس قشنگ ک ...

گفتن خواهرشون ۱۵ سالشه و بیشتر از لحن گرفتنشون که گفتن زیر ۱۵ سال عروسیم نیان ناراحتن

2740

میزبان هر نوعی بخواد میتونه دعوت کنه ...

میهمان هم میتونه بره یا نره ...

اگر حس کردین توهین شده نرید 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
گفتن خواهرشون ۱۵ سالشه و بیشتر از لحن گرفتنشون که گفتن زیر ۱۵ سال عروسیم نیان ناراحتن

ناراحتی داره و این حرف نشونه ادب و شخصیت اون آدمه ولی واقعا دلیل نمیشه نرن فقط بخاطر همین موضوع حالا درخواستشو بی ادبانه گفته قبول ولی نرفتشون اوکی نیس

<یک آدم را دوبار پیدا نخواهی کرد ،حتی در همان آدم:))) 🤍🌱”>
2706