2733
2739
عنوان

زیر 15 سال نباید بیاد مراسم عروسیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 132140 بازدید | 1481 پست
نمی‌دونم واقعا ولی بعضی بچه ها عروسی رو خراب میکنن آخه عروس و داماد کلی برنامه ریختن و هزینه کردن آ ...

حالا قدیمیا ک عروسیشون همه ی بچها وسط بودن همه شاواش میدادن وسط شلوغ بود بد بود؟؟بنظرم خیلی دلگرم تر بود 

بابا وقتی عروسی میشه  بچه ها بیان اذیت میکنن ولی شیرینیش به همینه  من بودم اصلا نمی‌رفتم ...

مگه بچه ها میخوان‌برن رو کول عروس که اذیت بشه.

🤣🤣🤣واقعا قشنگی عروسی به دخترای کوچولو با پیرهنای توری چین‌چینی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا( کیازندگیم)که ۴۲ دقیقه پیش عضو شده زارتی درخواست دوستی داده به من؟؟؟!!!!

یه تاپیک درمورد طلاق بزنی یا تو همچین تاپیکی حتی شرکت کنی جواب استارتر بدی... بلافاصله ده تا مرد درخواست دوستی میدن!

حالا ما که قبول نمیکنیم ولی واقعا مضخرفه که نمیشه گزارششونو زد

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘
اذیت بچه شیرینه؟؟ واسه هیچکس خوشایند نیست

بچه ای که اون وسط داره میرقصه چه اذیتی داره؟مطمعن باش وقتی عروس و داماد میخوان برقصن مادرا بچه هاشونو کنترا میکنن اونیکه نمیکنه صددرصد مادر بی مسئولیتی هست.

والا سن بالاها بدترن.عروس گرم رقصه با یه ۱۰هزارتومنی با قر وارد صحنه میشه حالا ۶۰نفر میپرن وسط که اونو بکشن بیرون🤣🤣🤣

2731
عروسی من ۶۰۰، ۷۰۰ تا مهمون بود و یک عالمه بچه و واقعا خوشحالم بابتش عروسی بدون بچه خیلی بی بخار و ل ...

شما وهمسر تون خیلی باشخصیت هستید یه عده فکر میکنن عروسی شاه و ملکه هست حالا تو رقص دونفره دوتا بچه هم باشند چی میشه مگه ته ته این فیلمها میخواد تو کشوها بمونن برا سالیان سال اصلا برا آدم هم مهم نیست  تا بوده عروسی همین بوده بچه کوچیک بزرگ پیر جوان تو عروسی بودن این تازه در اومده که بچه تو عروسی نباشه فردا خودشون بچه هاشونو با خودشون میبرن عروسی   کلی هم انتقاد میکنن از عروس دوماد جدید

حالا قدیمیا ک عروسیشون همه ی بچها وسط بودن همه شاواش میدادن وسط شلوغ بود بد بود؟؟بنظرم خیلی دلگرم تر ...

هر دوره زمونه یه چیزی رو میپسنده

زمونه عوض شده نمیشه مقایسه کرد

قبلا فقط عروس می‌رفت آرایشگاه و هزار تفاوت دیگه

الان مهمونی های ساده خانوادگی هم نظم داره چه برسه به عروسی

2740
یه تاپیک درمورد طلاق بزنی یا تو همچین تاپیکی حتی شرکت کنی جواب استارتر بدی... بلافاصله ده تا مرد درخ ...

تاپیک طلاق حالا باز یه چیزی، آخه تاپیک شرکت بچه ها تو عروسی چه حساسیتی براشون ایجاد میکنه؟؟؟؟؟؟

تاپیک طلاق حالا باز یه چیزی، آخه تاپیک شرکت بچه ها تو عروسی چه حساسیتی براشون ایجاد میکنه؟؟؟؟؟؟

بیمارن دیگه! یه مشت هول عقده ایه زن ندیده

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘
مگه بچه ها میخوان‌برن رو کول عروس که اذیت بشه. 🤣🤣🤣واقعا قشنگی عروسی به دخترای کوچولو با پیرهنای ...

می‌دونی بعضی بچه ها واقعا اذیت می‌کنن مگر اینکه تالار جای مخصوص کودک داشته باشه 

من تو عروسی دیدم بچه دسته گل عروس گرقته تا آخر مراسم بهش نداد 

یعنی چی آخه؟ وقتی بعضی پدر مادر ها بلد نیستن بچشون رو جمع کنند همون بهتر نیان

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
حالا این که خوبه یه بنده خدایی تو تهران صاحب یه هیئت خیلی بزرگ شاید ۱۴ هزارتا غذا میده. بقدری بزرگه ...

هرکی مجلس میگیره باید به مهموناش احترام‌بزاره بزرگ‌و کوچیکم‌ندارن.

من دوتا بچه دارم وقتی عروسی داریم‌انقدر ذوق میکنن‌ فکرکن بهشون بگم نه گفتن‌شمارو نبریم😐

عروسی پسرعموی شوهرم  مادرداماد رفته بود واسه همه ی دختر بچه ها پیرهن عروس اجاره کرده بود موهاشونو شینیون‌کردیم میدوییدن تو حیاط .تو فیلمش انقدر جالب و قشنگه که نگو

هرکی مجلس میگیره باید به مهموناش احترام‌بزاره بزرگ‌و کوچیکم‌ندارن. من دوتا بچه دارم وقتی عروسی داری ...

می‌دونی بعضی بچه ها واقعا اذیت می‌کنن مگر اینکه تالار جای مخصوص کودک داشته باشه 

من تو عروسی دیدم بچه دسته گل عروس گرقته تا آخر مراسم بهش نداد 

یعنی چی آخه؟ وقتی بعضی پدر مادر ها بلد نیستن بچشون رو جمع کنند همون بهتر نیان

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
2706