2737
2734
عنوان

حس‌ششمی‌هستم.

| مشاهده متن کامل بحث + 7417 بازدید | 894 پست
عزیزم میشه منم جواب بدید تا حالا جواب ندادید بهم  قشنگم میشه بگید منو دید خوشش اومد یا نه؟&nbs ...

سلام‌.بله‌از‌شما‌خوشش‌اومده‌.ولی‌فعلا‌تردید‌داره‌موفق‌باشی‌.

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

برمیگرده بنظرت؟ کی برمیگرده؟

سلام‌.باعرض‌تاسف‌ خیر‌برنمیگرده‌.چون‌حس‌میکنم‌عشقتون‌امیخته‌ ازنفرت‌بوده‌.ولی‌‌اینو‌ بدون‌ در‌این‌فکره‌‌ازارت‌بده‌.مواظب‌روح‌وروانت‌باش‌.موفق‌باشی‌.

2742

اون دوست قابل اعتماده؟ چه زمانی برای اشتی جلو میاد؟

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟
2740

تروخدا بگو ماه تولدم؟

باردارم آیا 

دهان شما خروجی افکار شماست وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان دراختیار مخاطب قرار میگیرد مواظب ویترین شعورتان باشیدتا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد  

رابطه امون درست میشه و موانع از سر راهمون کنار میره؟

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنمhttps://www.ninisite.com/user/f7787b83-2157-4527-995e-78e5a29b0da1/18-narnia✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر او تو را بر سر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️ اگه توی تاپیکای استارتر نظری داشتم که مخالفش بودی واقعا مجبور نیستی ریپلای کنی 😊❤️اگر سوالی در زمینه زبان انگلیسی داشتید تگم کنید خوشحال میشم بتونم کمک کنم ❤️✨
2706